Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Slavný zubař Roman Šmucler z Tabu se zastal diktátora: ORÁLNÍ SEX FAKT NE!

Když se neomezený vládce Ugandy Yoweri Museveni (73) rozhodl své poddané oblažit názorem na to, že do pusy patří jídlo a ne pohlavní orgány, většinu občanů civilizovaných států to pohoršilo. Jenže kontroverzního prezidenta východoafrické země se nepřímo zastal i šéf českých zubařů Roman Šmucler (48)!

Tenhle bývalý moderátor kdysi velmi kontroverzního pořadu Tabu a dalších soutěží varuje, že poskytování rozkoše ústní dutinou může vést ke smrtelné nemoci.

„Jasně, máme z něj (ugandského prezidenta – pozn. red.) legraci. Jenže počet nádorů hlavy a krku kvůli orálnímu sexu stoupá. I řada jiných obtíží. Coby autor TABU jsem dalek něco někomu zakazovat. Tělo s orálním sexem ale moc vývojově nepočítalo. To jen aby byla informace pro všechny kompletní,“ uveřejnil Roman Šmucler.

„Sliznice se podle všeho umějí bránit tomu, čemu se bránily po staletí. Asi se lidstvo zadaptuje, ale teď máme čtyřicetileté nekuřáky s nádorem a je to divné,“ kroutí hlavou šéf České stomatologické komory.

„Povinností lékaře je vše zošklivit a zakázat,“ dodává jako by omluvně v legraci.

Těžko říct, jestli má Yoweri Museveni také tyto informace, nebo mu prostě tato sexuální praktika jako ultraortodoxnímu evangelíkovi jen připadá zvrácená.

Oznámil dokonce, že orální sex bude trestný. Již čtyři roky už je také v Ugandě pod hrozbou až doživotního vězení zakázána homosexualita.

Mohlo by vás zajímat

Další články