Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Slavný youtuber FattyPillow žije ve strachu. Mám problém v mozku, svěřil se

FattyPillow pogratuloval Jiřímu "BJP" Procházkovi k úspěchu v UFC. Sám bojové sporty miluje odmala a kdyby nedostal jako náctiletý nový počítač, dnes by ho lidé z internetu vůbec nemuseli znát.
Zdroj: Se souhlasem FattyPillowa.
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Známý český youtuber FattyPillow, který dnes slaví 30. narozeniny, má ve virtuálním světě více než 800 tisíc fanoušků. Společně s nimi sdílí své radosti, ale také starosti, kterými si v poslední době prochází. Nedávno se na YouTube dokonce svěřil, že každý den žije ve strachu.

Český streamer a youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, je ve virtuálním světě známý především jako bavič. Na YouTube si založil účet prvního prosince roku 2014 a za necelý rok získal přes 142 tisíc fanoušků.

FattyPillow má úzkosti

Od té doby se posunul o kus dopředu a nyní jich má už více než 800 tisíc. Důvodem může být i fakt, že se svými fanoušky nesdílí jen zábavu, ale i své trápení. A že toho není zrovna málo.

Nedávno se na YouTube objevilo video, ve kterém se FattyPillow se svými fanoušky podělil o každodenního strašáka, který mu nedá pokoj. „Chci na začátek říct, že nic z toho, co se mi děje, nemá nic společného s tím, jestli mám nějaký auto, úžasnou přítelkyni, což prostě mám. A nic okolního nemá vliv na to, co se mi v životě děje. Mně se to děje tady, ne okolo, ale v mý hlavě jede každou sekundu tisíc negativních myšlenek strachu, obav, beznaděje…,“ řekl ve videu na YouTube.

„Bude mi třicet, mám úžasnou holku, mám skvělou práci, mám vás a prostě nějakej problém v mozku. A všechno, co tam nějak funguje, mi každej den nedá pokoj. Každej den žiju ve strachu, aniž by se něco dělo, takže dneska jdu na hypnoterapii,“ pokračoval Fatty.

Youtuber, který bez okolků přiznal, že se nachází v nejtěžší fázi svého života, už ale jednu těžkou výzvu překonal. Jak píše v jednom ze svých instagramových příspěvků, dokázal zabojovat se svou váhou a shodil více než 50 kilo. A to jednou vážil dokonce 193 kilo!

„Štve mě upřímně, že se musím před lidmi pořád obhajovat, že dělám práci doma, že sedím u počítače, že bych si měl zkusit nějakou pořádnou práci. Já tady sedm let něco buduju, snažím se dělat, co umím, a prostě pak stačí říct, že se člověk necítí dobře a lidi hned napadnou jeho práci, a hlavně moji postavu a mě už nebaví se prostě obhajovat,“ prohlásil.

FattyPillow a Sára Holanová

Nezapomněl však ani poděkovat všem fanouškům, kteří ho podporují i přesto, že nedělá videa, která by si sám přál. Poděkoval také profesionálovi na úzkost, se kterým je v kontaktu a který mu pomohl v době, kdy mu bylo nejhůř. Tehdy mu vysvětlil, co obsedantně kompulzivní porucha vůbec znamená.

Rodák z Třebíče má za sebou i bouřlivý rozchod s youtuberkou Sárou Holanovou. Své emoce se tehdy každý z nich rozhodl ventilovat na sociálních sítích, což ovšem nebyl zrovna ideální tah.

Momentálně je Fatty šťastný po boku své přítelkyně. A ta mu společně s odborníky pomáhá zvládnout nelehkou cestu, kterou si s každodenními úzkostmi prochází.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy