Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slavný youtuber a otec od rodiny Landon Clifford zemřel v 19 letech: Byl to úžasný muž, říká zdrcená vdova

Slavný youtuber a otec od rodiny Landon Clifford zemřel v 19 letech: Byl to úžasný muž, říká zdrcená vdova
Zdroj: archiv Camryn Clifford
+ Dalších 8 fotografií
neštěstí
Teprve devatenáctiletý youtuber Landon Clifford je po smrti. Smutnou zprávu na sociálních sítích zveřejnila jeho manželka Camryn (19). Pár společně natáčel videa na kanál zvaný Cam&Fam, který založili poté, co dívka v 16 letech porodila jejich první dítě. Po Landonovi na tomto světě zůstala jeho žena a dvě malé dcerky Collette Briar (2) a tříměsíční Delilah Rose.

Youtuber Landon Clifford zemřel ve svých 19 letech poté, co strávil 6 dní v umělém spánku v nemocnici. Ačkoliv není jasné, co přesně se mu stalo, podle magazínu People u něj došlo následkem úrazu k poranění mozku.

Smutnou zprávu o Landonově smrti zveřejnila jeho manželka Camryn. „Landon zemřel po šesti dnech v umělém spánku a své orgány daroval těm, kteří je potřebují. Když z tohoto světa odcházel, zachraňoval tím životy jiných. Takový on byl - soucitný, milující, milý a něžný,“ napsala youtuberova žena na Instagram.

„Byl úžasným manželem a nejlepším otcem našim dvěma dcerkám. Mrzí mě, že ho nikdy skutečně nepoznají. Byl tak mladý a měl celý život před sebou. Takhle to být nemělo. Měl se dožít svých dalších narozenin, měl vést své dcery k oltáři, měl se mnou zemřít na stáří. Slova nemohou popsat bolest, kterou teď cítím. Jediné, co teď mohu udělat, je ujistit naše dcery o tom, jak moc nás miloval,“ dodala zdrcená vdova.

Cam&Fam

Landon a Camryn se dali dohromady už jako malé děti, a když dívka otěhotněla, rozhodli se společně na YouTube založil kanál zvaný Cam&Fam. Videa začali natáčet po narození první dcerky a brzy se setkávali s prvními úspěchy.

Později už videa tohoto páru měla i stovky milionů zhlédnutí. Díky YouTube si tak rodina vydělala nejen na svůj první jednopokojový byt, ale dokonce i na první dům. Camryn se po tragické smrti svého manžela musí o dům i své dvě dcerky starat sama.

Sbírka

Camryn Clifford na známém webu GoFundMe založila sbírku, která jí má pomoct uhradit výlohy za Landonův pobyt v nemocnici a za jeho pohřeb. Dosud bylo vybráno téměř 30 000 dolarů, v přepočtu tedy přes 660 000 korun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy