Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slavný tenisový Hopman Cup v lednu trochu jinak: Ukáže i několik ŽHAVÝCH KOČIČEK!

I tenistky umějí být krásné.
Zdroj: pinterest, archiv
Tenisový kalendář má nyní prázdná políčka, protože je na programu pauza. Tenisté relaxují, ovšem již za pár dní jim startuje nová sezona. Tu jako již tradičně zahájí oficiální mistrovství smíšených družstev, které známe pod názvem Hopman Cup. Eurosport samozřejmě bude u toho!

Následující ročník Hopman Cupu bude nabitý hvězdnými jmény. Švýcarský tým povede legendární švýcarský veterán Roger Federer (35), český pár potom dvojnásobná grandslamová vítězka Petra Kvitová (26).

Kromě známých jmen se mohou diváci těšit i na něco navíc. K vidění totiž bude i několik tenistek, na které stojí za to se podívat i bez rakety a míčku. Mluvíme především o sympatické Britce Heather Watson (24), luxusním tělíčku Kristiny Mladenovic (23) nebo krásné Švýcarce Belindě Bencic (19).

Pokud už se tohoto turnaje nemůžete dočkat, pak vězte, že startuje již na Nový rok a budou u toho obrazovky Eurosportu. Ten také odvysílá zápasy z turnajů v Brisbane, Dauhá, Sydney a následně australský vrchol Australian Open, a to včetně kvalifikace!

Související články

Další články