Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Slavný světový rapper uvedl věci na pravou míru: Jasmina chodí se mnou, ne s Rytmusem!

+ Dalších 25 fotografií
Už nějakou dobu se spekuluje o vztahu slovenského rappera Rytmuse (41) a moderátorky SuperStar 2018 Jasminy Alagič (28) a teď se do celé kauzy zapletl i rapper světového kalibru. Ten tvrdí, že Jasmina randí s ním, nikoliv s Rytmusem!

Tak to tu snad ještě nebylo! Dlouho propíraná kauza vztahu Jasminy Alagič a Patrika Rytmuse Vrbovského (41) nabírá na obrátkách. Vložil se do toho dokonce i rapper, zpěvák a hudební skladatel Akon (45), který je světovou celebritou.

Natočil video jako důkaz, že Jasmina je jeho přítelkyní a nikoliv Slováka Rytmuse. Video s tímto vzkazem umístila na svůj profil jak Jasmina, tak i Rytmus a oba se tomu na sociální síti zasmáli. Pokud ale šlo o pokus zmást lidi, nepovedlo se!

Tento čin jen nepřímo potvrzuje, že dvojice spolu doopravdy je a rapper Akon pouze vtipkuje na tohle téma. Kdyby tomu tak nebylo, oba z dvojice by tuhle „nepravdivou“ informaci objasnili, nebo zcela vyvrátili mlčením a ignorováním podobných zpráv. Vyjdou v blízké době konečně s pravdou ven? Nebo si budou dávat ještě nějakou dobu načas?

Související články

Další články