Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Slavný rapper Diddy surově napadl svou partnerku. Kopal ji do břicha, pak roky zapíral. Teď ho usvědčily otřesné záběry

Rapper Diddy se svou již bývalou přítelkyní Cassie.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
útok

Americký rapper Sean Combs (54), známý pod pseudonymem Diddy, má velký průšvih. Po internetu koluje video z roku 2016, na kterém hudebník kope do své bývalé přítelkyně Cassandry Ventury, která se choulí v rohu a kryje si obličej. Za nechutný incident se nyní omluvil a zároveň přiznal, že se po násilnickém útoku šel léčit, jak řekl na svých sociálních sítích.

Rapper Sean Combs, známý pod přezdívkou Diddy, lítá v pěkném průšvihu. Na internetu kolují záznamy, které zveřejnila americká CNN, na nichž v roce 2016 v hotelové uličce zpěvák surově napadl svou již bývalou přítelkyni Cassandru Venturu. Mladá dívka se choulila v rohu do klubíčka a přidržovala si hlavu, zatímco do ní americký rapper kopal. Diddy si je prý nyní vědom, jak odpornou věc udělal a za své chování se omlouvá.

"Byl jsem znechucený, když jsem to udělal. Šel jsem a vyhledal jsem odbornou pomoc. Začal jsem chodit na terapii. Musel jsem požádat Boha o jeho milost. Je mi to moc líto," řekl Diddy na svém Instagramu. Zároveň dodal, že se odteď snaží být lepším mužem.

Údajně napadl více žen

Jeho vyjádření ale fanoušky spíše pobouřilo, protože do zveřejnění videa zatloukal. Jeho bývalá partnerka ale nyní díky tomu drží všechny trumfy a vše řeší její právníci. Podle jejích slov byl Diddy pod vlivem omamných látek. "Když se Cassie a několik dalších žen ozvalo, vše popřel. To, že byl nucen se omluvit až poté, co se jeho opakovaná popírání prokázala jako falešná, ukazuje jeho ubohé zoufalství a nikdo se nenechá ovlivnit jeho neupřímnými slovy," pronesla právnička Meredith Firetog.


Úřad okresního státního zástupce v Los Angeles uvedl, že údajné napadení zachycené na videu může být příliš staré na to, aby bylo možné hudebníka stíhat. Vztah Diddyho a Cassie začal, když bylo Cassandře devatenáct let a jemu 37 let. Vloni v listopadu ho Ventura obvinila ze sexuálního napadení, od té doby se ozvalo vícero žen, které údajně se zpěvákem zažily podobný problém. Rapper tak nyní lítá ve velkém problému.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy