Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slavný pirát Johnny Depp lítá v průšvihu: Osobní asistent mu musel shánět drogy

Slavný pirát Johnny Depp lítá v průšvihu: Osobní asistent mu musel shánět drogy
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
drogy
Sotva se Johnny Depp (57) vyhrabal ze soudní pře s bývalou manželkou Amber Heard (34), stanul před soudem znovu. Tentokrát musel vysvětlovat SMS zprávy, v nichž dával svému bývalému osobnímu asistentovi za úkol shánět pro něj drogy. Konkrétně požadoval kokain a extázi.

Herec Johnny Depp skáče od skandálu ke skandálu. Zatímco ještě nedávno ho lidé po celém světě měli za násilníka, který bil svou bývalou manželku, nyní vyplavalo na povrch, že je uživatelem drog. Jejich sháněním dokonce přes SMS zprávy úkoloval svého asistenta.

Zprávy z roku 2015, které jsou důkazním materiálem a zveřejnil je britský deník The Sun, nyní zpochybňují Deppovu výpověď, že byl před potyčkou s Amber Heard zcela střízlivý. Ptá se v nich, kde je druhá sklenice, a asistent mu odpovídá, že v ní byly dva gramy, konkrétní drogu v této zprávě nezmínil. Herci ale slíbil, že víc sežene ráno.

Když se asistent neozýval, dostal od Deppa další zprávu. „Sakra, dej mi kontakty, postarám se o to. Už se tím nezabývej,“ napsal herec. „Kde jsi? Když to nemají, nemůžu to přinést. Je to jen někdo, kdo pracuje na filmu, není to profesionální dealer. Přinesu ti to. Omlouvám se,“ odepsal asistent.

Johnny Depp zuřil

Depp se na asistenta velmi rozzlobil a napsal mu, že se nenechá nikým poučovat ani odsuzovat za to, co dělá. Asistent mu pak neodpověděl a v dalších zprávách už herec dělal, jako by se vůbec nic nestalo, a zaúkoloval ho sháněním kokainu a extáze.

„Potřebuju víc kokainu, brácho, co nejdřív to půjde. A taky nějakou extázi. Nejsem na tom teď dobře. Nikomu nic neříkej,“ napsal Johnny. Ten v té době s největší pravděpodobností natáčel snímek Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Zda se k těmto zprávám nějak vyjádří, je otázkou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy