Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Slavný hokejista v maléru: Kuzněcov sedí nad lajnami kokainu! VIDEO JAKO DŮKAZ

Zdroj: youtube
+ Dalších 9 fotografií
PROBLÉM
Hokejový reprezentant Ruska čelí závažnému obvinění. Na internetu se objevila videonahrávka, kde Jevgenij Kuzněcov (27) sedí nad lajnami bílého prášku. V pozadí je vidět záhadná spící dívka. Jak se k tomu hokejista vyjádřil?

Člen ruského reprezentačního týmu, který si z MS v hokeji 2019 v Bratislavě odvezl bronzovou medaili, nyní čelí závažnému obvinění z užívání drog. Jevgenij Kuzněcov se objevil ve videu se srolovanou bankovkou a čárami bílého prášku. Jako bonus je za ním vidět v pozadí spící dívka.

Ve videu je vidět muž ve spodním prádle a tričku s nápisem Washington Capitals. Muž v nahrávce s někým telefonuje. Vedení Capitals potvrdilo, že se skutečně jedná o hokejového šampiona.

Jevgenij se nechal slyšet, že ve videu je skutečně zachycen on. Nicméně zdůraznil, že drogy nikdy v životě neužil. "Nemusíte mít nutně cokoliv společného s událostmi, co se dějí okolo vás. Nikdy jsem žádné drogy nevzal a nemám ani v úmyslu s tím začít. Pokud by byly ohledně toho nějaké pochybnosti, jsem připraven podstoupit testy. A vím, že projdu," sdělil talentovaný hokejista deníku Washington Post.

Podle slov Kuzněcova vznikla nahrávka loňský rok v Las Vegas během oslav získání Stanleyova poháru. Washingtonský klub i NHL zjišťují fakta, aby se mohli k celé situaci blíže vyjádřit.

Související články

Další články