Sebevražedný oddíl není jen o superhrdinech. Správně, není to film, kde dobro bojuje proti zlu. Tohle je boj zlých chlapů proti ďáblu. Je skvělé vidět, jak zlí chlapci mají poslední možnost ukázat svou lidskost.

Ve filmu si před velkým soubojem dáváš drink na povzbuzení. Co děláš před velkou výzvou v reálném životě? Upřímně? Já většinou navštívím koupelnu. Co jiného? (smích) Kvůli svému žaludku.

Ty v tom snímku hraješ sice zlého chlapa, ale kterému záleží na dcerce. Po tvém boku je Joel Kinnaman, který hraje dobrého chlapa, a Jai Courtney zase sexy tajemného. Který z těchto typů přitahuje podle tebe ženy nejvíc? Jestli můžu mluvit všeobecně, tak chlap, který se zajímá o své dítě, je vždycky ten nejlepší. Když mužovo srdce patří dítěti, tak je to ten správný kauf. Je v tom hodně zodpovědnosti.

Kdy jsi pochopil, že to ze Sebevražedného oddílu bude velkofilm? Už od začátku jsme všichni věděli, že to bude skvělé. Ani to neumím pojmenovat, co to bylo, ale všichni jsme to tak cítili. Bylo to něco o Sucide Squad, něco okolo této skupiny herců, o tomto týmu, který stále před fanoušky rostl. Už jen u první fotky, kterou jsme udělali. To jsme se ještě ani nenakrucovali, jen jsme se vyfotili v kostýmech a vzniklo okolo filmu neskutečné šílenství. Je to asi něco se zlými chlapci, co přitahuje. A kolem této jedné velké rodiny.

Zaslechl jsem, že když jsi uviděl na place Batmobil, tak jsi byl u vytržení? Chlape, cítil jsem se opět jako pětileté dítě. Film se totiž odehrává ve světě Batmana a já jsem byl na place v takovém nastavení, že je to jen další film, nic výjimečného. Vtom se na rohu objevil Batmobil a já jsem byl úplně hotový. Normálně jsem štěstím vykřikl. A když jsem uviděl Bena Afflecka… Wow, normálně jsem chtěl podpis.

Ty jako jeden z mála herců ses nedal potetovat. Co většinou dělala Margot Robbie. Udělal jsem kolegům tetováni SKWAD, ale sám jsem se nepotetoval. Mám po čtyřicítce a děti. To už není nic pro mě. To je pro dvacátníky. (smích)

Ale prý jsi konečně tímto filmem zabodoval u svých dětí. Jasně, já jsem byl vždy v té situaci, že ať uděláš cokoliv, tak pro děti budeš stále nic. Ale tímto snímkem jsem jednoduše zabodoval. Poprvé. Konečně!