Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Slavný herec si vzal o 60 LET MLADŠÍ Natálku: Matuš může závidět, tenhle u mazlení nezůstal!

Mají to podobně!
+ Dalších 27 fotografií
Na scéně se objevil nový Bohuš Matuš (45). Slavný herec však svou lásku k mladým děvčatům vyhnal do ještě většího extrému. Vzal si totiž o rovných 60 let mladší Natálku. A na rozdíl od Matuše, který svou Lucinku (15) podle svých slov zatím jenom pomazlil, u pouhého hlazení hlavičky nezůstal.

Rusko má svého Bohuše Matuše! Ale jak je v této zemi zvykem, jde o daleko větší extrém než u nás.

Slavný herec Ivan Krasko (87) si v září 2015 vzal o šedesát let mladší Natálku (27). Krasko si zahrál ve 140 sovětských a ruských filmech a je jednou z nejvýraznějších tváří tamější kinematografie.

A muzikálový zpěvák Matuš mu může jen tiše závidět. Jak sám řekl, se svou patnáctiletou Lucinkou, jež je do něj po uši zamilovaná, nedošel dál než k mazlení a hlazení hlavičky. To Krasko se s tím nepáral a o šest dekád mladší dívku zatáhl rovnou do postele.

Zase o takovou výhru v případě Ivana Kraska ale nejde. Natálka mu krátce po svatbě začala sex upírat a teď už spolu nespí vůbec. V plánu je dokonce rozvod, který si kvůli nedostatku manželských radovánek Ivan přeje. A Natálka ho jenom vítá, má totiž strach, že by s Kraskem mohla otěhotnět. „Nechci se stát svobodnou matkou. Děti znamenají zodpovědnost a my nemáme ani vlastní domov,“ postěžovala si britskému deníku metro.co.uk.

Bizarní dvojice ruského šoubyznysu celou dobu bydlela u Ivanova vnuka v Moskvě. Natálčiny obavy jsou přitom zjevně oprávněné. Krasko byl za svůj život velice plodný, s několika ženami má pět synů a dvě dcery.

Tak snad něco podobného nepotká i Bohuše Matuše a jeho Lucinku!

Mohlo by vás zajímat

Další články