Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slavný fotbalista se přiznal k vraždě pětiletého syna: Z důvodu, proč ho zabil, mrazí

Slavný fotbalista se přiznal k vraždě pětiletého syna: Z důvodu, proč ho zabil, mrazí
Zdroj:
+ Další fotografie
tragédie
Chladnokrevnou vraždu spáchal turecký fotbalista Cevher Toktas (32). Udusil svého pětiletého syna Kasima polštářem v nemocnici. Kdyby se nepřiznal, nikdo by na to nepřišel. Lékaři se totiž domnívali, že chlapec podlehl nemoci covid-19. Toktase po jedenácti dnech nejspíš dohnalo svědomí, a tak šel na policii. Z důvodu zabití dítěte mrazí!

O děsivém případu informovalo několik tureckých médií. Fotbalista Cevher Toktas spěchal 23. dubna s pětiletým synem Kasimem do nemocnice. Kvůli podezření na nákazu koronavirem skončili oba v karanténě. Chlapcův stav se však začal horšit, a tak jeli znovu do nemocnice, tentokrát sanitkou.

Dvě hodiny nato už nebyl chlapec mezi živými. Doktoři si mysleli, že zemřel na následky nemoci covid-19, jenomže v jeho smrti měl prsty Toktas.

Přes týden si nechával strašlivé tajemství pro sebe, nakonec se šel udat na policejní stanici. Když zůstal u synova lůžka sám, udusil ho polštářem. "Trvalo to přibližně patnáct minut, chvíli bojoval, ale potom se přestal hýbat. Zavolal jsem lékaře, které vůbec nenapadlo mě podezřívat," vypověděl Toktas bez sebemenší známky lítosti.

Nespoléhej na svět

Nejmrazivější je však důvod vraždy. Fotbalista prohlásil, že svoje dítě udusil, protože ho nikdy nemiloval. "Nespoléhej na svět," napsal k fotce chlapcova hrobu. "Jako by se ve své krutosti s potěšením vyžíval.

Trest ho nemine, s největší pravděpodobností skončí za mřížemi na doživotí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy