Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Slavný filmový festival v Karlových Varech je tady: Kde potkáte ty největší hvězdy?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Karlovy Vary
Půvabná a talentovaná herečka Julianne Moore (58) je letošní hlavní hvězdou filmového festivalu v Karlových Varech. Vedle ní se objeví i spousta dalších slavných a zvučných jmen, jako je Casey Affleck (43), Anna Pniowsky nebo Bart Freundlich (49). Kde se můžete s hvězdami filmového plátna potkat tváří v tvář?

1. Herečka Julianne Moore a režisér Bart Freundlich

28. 6. 2019 od 16:00 Thermal

Diváky pozdraví při příjezdu na červený koberec k hotelu Thermal. Julianne Moore během večera převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Společně s režisérem Bartem Freundlichem a Billy Crudupem uvedou film Po svatbě.

Pokud se vám nepoštěstí zahlédnout hvězdy ve čtvrtek, budete mít ještě jednu šanci. V pátek o půl desáté večer Julianne Moore a Bart Freundlich uvedou film Otisky prstů v Městském divadle Karlovy Vary

2. Herec Casey Affleck a herečka Anna Pniowsky

30. 6. 2019 ve 14:00 Velký sál Thermal

Slavná dvojice pozdraví diváky při příjezdu na červený koberec a Uvedou film Světlo mého života. V ten samý den o půl páté odpoledne bude s oběma herci probíhat KVIFF TALK.

3. Herečka Patricia Clarkson

5. 7. 2019 ve 14:00 ve Vodafone Lounge proběhne KVIFF TALK s Patriciou Clarkson a o dvě hodiny později herečka v Městském divadle uvede snímek Řidičský průkaz.

Další den budou moct fanoušci pozdravit herečku od čtyř hodin odpoledne při příjezdu na červený koberec k hotelu Thermal. V průběhu slavnostního zakončení převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Další hvězdy jako herec Jaden Martell nebo producent Josh Godfrey uvedou 2. 7.2019 ve 14:00 ve velkém sále Thermal film Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera.

Herečky Kara Hayward, Liana Liberato, scénáristka Shannon Colleary a režisérka Martha Stephens pozdraví diváky 4. 7. 2019 ve 20:00 při příjezdu na červený koberec a uvedou film Ke hvězdám.

Související články

Další články