Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Slavný boyband z devadesátek slaví výročí a vyráží na světové turné! Podívejte se, jak se kluci z kapely Hanson proměnili v muže!

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Kdo by si nepamatoval slavný hit MMMBop! Tedy alespoň pokud jste vyrůstali vy nebo vaše ratolesti v devadesátkách. Tihle tři blonďatí andílci tehdy pobláznili svět a prodali na miliony alb! Skupina oslavila 25. výročí od svého založení a rozhodla se, že vyrazí na světové turné. Jenže už to dávno nejsou malí roztomilí caparti! Podívejte se, jak bráchové Isaac, Taylor a Zac vypadají dnes!

Všichni jsou ženatí a mají rodiny! Od roku 1997, kdy vydali veleúspěšné album, už totiž uplynulo několik let! S kariérou jim to sice tehdy moc nevyšlo, ale fanouškům zůstali věrní Stále se věnují muzice a stále mají své publikum.

A to se rozhodli potěšit tím, že vyrazí na světové turné. A opravdu projedou velkou část Evropy a Severní Ameriky. Vypadá to tedy, že své fanoušky stále mají nebo si minimálně věří, že je někde naberou. Možná se ve většině z nás probudí duch devadesátek a vyrazíme na koncert také

Takový koncert sladkých hochů, kteří už sice nejsou hoši, ale stále jsou sladcí, asi bude celkem esenciální peklo. Praha v plánu sice zatím není, ale na nejbližší koncík můžete vyrazit do Německa. Koneckonců vypadají pořád dobře a trocha nostalgie nikdy neuškodí

Související články

Další články