Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Slavný andílek Victoria’s Secret se vdal! Takhle mu to slušelo ve svatebním

Svatba bývalého andílka Victoria’s Secret Jasmine Tookes.
Zdroj: Profimedia
Svatba

Modelka a bývalý andílek Victoria’s Secret Jasmine Tookes (30) se vdala. Za muže si vzala Juana Davida Borrera (31), manažera Snapchatu a syna viceprezidenta Ekvádoru. Veselka proběhla v ekvádorském hlavním městě Quito. S radostnou novinkou se pochlubila modelka na svých sociálních sítích a ukázala i několikery drahé šaty, které během svatby vystřídala.

Doslova pohádkovou svatbu prožila modelka Jasmine Tookes a Juan David Borrero v historickém kostele v ekvádorském hlavním městě Quito. Na sobě měla překrásné šaty s nekonečně dlouhou vlečkou od libanonského módního návrháře Zuhaira Murada, který patří ke špičce couture návrhářů. Není proto divu, že se jeho modely pohybují v řádech stovek až milionů korun. Celý svatební look byl podle webu E! inspirovaný dnes již zesnulou monackou kněžnou Grace Kelly (†52).

Na svatbu, která proběhla 4. září, byly pozvány také modelky a bývalí andílci Victotria’s Secret Sara Sampaio, Shanina Shaik, Lais Ribeiro nebo Josephine Skriver. Snímky ze svatby sdílela Josephine na své sociální sítě.

Seznámili se díky práci

Pár se seznámil prostřednictvím jejich společné práce. Juan v roce 2016 pracoval ve Snapchatu jako ředitel pro mezinárodní trh a Jasmine byla přizvána, aby aplikaci zpropagovala. Od té doby jsou nerozluční a každý rok podnikali výlet přesně v den jejich výročí.

Loni tuto cestu využil Juan k tomu, aby modelku požádal o ruku. Daroval jí sedmikarátový prsten značky Ritani a Jasmine s žádostí souhlasila. Přesně do roka se pak konala veselka. „Stále nemůžu uvěřit, že díky tobě žiju v reálné pohádce,” napsala k fotografii ze svatebního dne.

Související články

Další články