Patnáct let pracoval režisér Filip Renč na filmu o Lídě Baarové a dnes jsme se ho konečně dočkali! Právě probíhá jeho slavnostní premiéra, kterou si nenechalo ujít spoustu známých tváří.

Tento film je na české poměry opravdu jedinečný a vynikající. Herci jako Táňa Pauhofová, Simona Stašová, Lenka Vlasáková a Pavel Kříž předvedli strhující výkon. I herečtí kolegové z Rakouska Oscar Karl Markovics a Německa Gedeon Burkhard dodali filmu na profesionalitě.

Půvabná Táňa Pauhofová se do své role Lídy Baarové natolik vžila, že je pohled na ni dokonalý. V dobových kostýmech vypadá úchvatně. Premiéra filmu se těšila obrovské návštěvnosti. Přišli úplně všichni účinkující i další známé osobnosti.

Mezi nimi nechyběla ani hlava našeho státu. Miloš Zeman (71) byl na to, jaký film je, hodně zvědavý. Pan prezident se dostavil v poněkud zvláštním stavu. Asistovat museli dva lidé. Premiéru si také nenechala ujít Dagmar Havlová, maminka Simony Stašové Jiřina Bohdalová ani podnikatel Karel Janeček (42) s manželkou Mariem. Samozřejmě dorazil také Andrej Babiš (61) s primátorkou našeho hlavního města Adrianou Krnáčovou. Dorazil také Ondřej Soukup (64), Michal Dlouhý a další osobnosti.

Podtrženo, sečteno. Premiéra byla velmi zdařilá. Všem to dnes opravdu slušelo. Dámy udělaly samozřejmě největší parádu. Konkrétně na Simonu Stašovou byla radost pohledět. Herečka zraje jako víno a vypadá čím dál lépe.

Známé osobnosti spěchaly do sálu, kde se film promítal. Jeho premiéry se nemohly dočkat. Filip Renč musí být z takových pozitivních ohlasů nadšený!