Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Slavnostní předávání cen Český lev: Čvančarová vsadila na zelenou, Arichteva okouzila dekoltem

Slavnostní předávání cen Český lev: Čvančarová vsadila na zelenou, Arichteva okouzila dekoltem
Zdroj: profimedia
+ Dalších 35 fotografií
Galerie
27. ročník předávání prestižních cen Český lev je za námi. Budova pražského Rudolfina se kolem osmé hodiny zaplnila celebritami ze všech koutů České republiky. Kdo se prošel po červeném koberci a komu to nejvíce slušelo? Extra bylo na místě a prestižní událost sledovalo!

Slavnostní udílení prestižních cen Český lev 2020 je u konce. Letos se konal už 27. ročník a opět to byla přehlídka přenádherných večerních rób, slavných tváří a velkých očekávání. Rudolfinum bylo z velké části zaplněno českými celebritami filmového a televizního světa.

Ztracený balanc

O faux pas na červeném koberci se postaral hned v úvodu doprovod herce Jana Ciny, který nezvládl balanc na koberci a před zraky všech na zrádných schodech upadl. Stejně nepříjemná situace se stala i herečce Zlatě Adamovské Ta měla naštěstí oporu ve svém manželovi Petru Štěpánkovi

Dámy v róbách

Jeden z největších výstřihů večera předvedla herečka Veronika Arichteva Tentokrát bez hlubokého dekoltu se předvedla Jitka Čvančarová (41), která zvolila šaty v zajímavé zelené barvě. Neméně to ve smetanových dlouhých šatech antického střihu slušelo i Tereze Ramba (30), která dorazila s manželem Matyášem. Okouzlující jako vždy byla i Jana Plodková v šatech z transparentní látky nebo Aňa Geislerová, která zvolila odhalený dekolt v šatech stříbrné barvy.

Kdo další si nenechal slavnostní večer ujít a prošel se po červeném koberci? Podívejte se do naší galerie. Snímky ve fotogalerii byly pořízeny na mobilní telefon značky Huawei Honor 20 Pro.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy