Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Clash of the Stars

Hvězdy šly s kůží na trh: Milan Peroutka si divoce užíval a Eva Decastelo přiznala, že je drbna

+ Dalších 6 fotografií
Redakce eXtra vyzpovídala celebrity. Herečka Eva Decastelo (41) promluvila o nové aplikaci a moderátor Milan Peroutka (30) o svém milostném životě. Promluvil i finalista Superstar 2020 Martin Schreiner nebo zpěvák Vojta Drahokoupil (24).

Na střeše Galerie Harfa se na slavnostním otevření objevilo několik známých tváří. Kromě kulinářských specialit z celého světa si lidé dopřáli také alkoholové drinky. Akce pod širým nebem za hezkého počasí se vydařila a celebrity předvedly své nejlepší outfity.

Během karantény dováděl

Milan Peroutka známý ze Snídaně s Novou se rozpovídal o svých divokých vztazích, které během karantény prožíval "Během korony jsem si trošku užíval," prozradil zpěvák redakci eXtra. Přiznal ale, že momentálně doma nikoho nepotřebuje. "Já jsem rád, že doma mám klid," dodal. Oznámil také, že se jeho kapela Perutě chystá na podzim vydat novou desku. Fanoušci se tak mohou těšit na jeho další tvorbu.

Je to drbna

O své práci se svěřila herečka a moderátorka Eva Decastelo (41) a řekla nám, jak vznikl nápad vytvořit vlastní filtr na Instagramu podle seriálu Slunečná. Filtr také sama vyzkoušela. "Já teda nevím, co mám s obličejem ale vždycky jsem byla Pupík, Vilda nebo Janek Linhart. Jen jednou mi vyšla ženská, a to byla Běta. Asi bych se nad sebou měla zamyslet," směje se Decastelo. Dodala ale, že si je se svou postavou ze Slunečné velmi podobná. "Nejsem taková kráva jako v seriálu, ale drbna jsem stejná," prohlásila.

Osobní cíle na prvním místě

Finalista Superstar Martin Schreiner zase prozradil, komu v soutěži nejvíce fandil. "Nejvíce jsem fandil opravdu vítězce Barboře Piešové. Myslím, že si to zasloužila po všech stránkách," řekl Schreiner a dodal, že je rád, že nakonec prohrál. Chce mít totiž větší volnost a soustředit se tak například na cvičení.

Chce žít na farmě

Herec a zpěvák Vojta Drahokoupil redakci eXtra potvrdil, že s přítelkyní Kristýnou Kubíčkovou hledají dům. "Vánoce už bychom tam měli oslavit. Hledám spíše farmu, protože mám rád zvířátka," objasnil Drahokoupil. Redakci eXtra se také svěřil, že se potýkal s psychickými problémy.

CELÉ ROZHOVORY SI MŮŽETE PUSTIT VE VIDEU.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy