Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Slavnostní otevření Primarku se neobešlo bez bizarností. Fronta na blbost, píší lidé

Slavnostní otevření Primarku se neobešlo bez front
Zdroj: Martin Procházka pro eXtra
+ Další 2 fotografie
Čtenáři reagují

Češi se konečně dočkali. Po letech mají na Václavském náměstí svůj vlastní Primark, řetězec s levným oblečením, a nemusí tak jezdit za hranice. Slavnostní otevření se konalo dne 17. června a neobešlo se bez bizarností. Před vchodem se tvořily neskutečné fronty a lidé se i přes úmorná vedra smažili na přímém slunci, jen aby mohli nahlédnout do nově otevřeného obchodu. 

Slavnostní otevření irského módního řetězce Primark v České republice bylo značně propagované. Není tedy divu, že si otevíračku nenechala ujít značná část veřejnosti. Sjížděli se sem nejen lidé z Prahy, ale i z celé České republiky.

Dlouhé fronty se tvořily už dlouho před otevírací dobou, která byla stanovená na devátou hodinu ranní. Do obchodu byli lidé pouštěni po jednom a museli dodržovat rozestupy a hygienická opatření, aby se předešlo šíření koronaviru.

Typičtí Češi

Lidé na sociálních sítích začali celou situaci s abnormálními frontami ihned komentovat. „Dosmažím si řízky na cestu a vyrážím,” komentovala jedna z uživatelek. „Id*oti, 4 hodiny ve frontě v tomhle vedru jen abych ušetřil 39,90 na sandálech,” napsal ironicky další.

Jelikož bylo dnes opravdu teplo, mnoho komentujících nechápalo, proč tito lidé zbytečně stojí na přímém slunci a že si tímto způsobem akorát uženou infarkt. „Čecháčci jak vyšití,” směje se jeden z nich v komentářích. „Tady se někomu stýská po socialismu,” přidávají se další a je vidět, že z fotografií, kde lidé stojí v dlouhých frontách, mají akorát srandu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy