Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Slavní se zastávají Arichtevy a šijí do Blažkové. Moje prsa jsou jako dva šumavský chleby, hájí kamarádku Pártlová

Manželka Filipa Blažka schytává nekompromisní hejt: Veroniky Arichtevy se zastala Bočanová či Kubelková
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák, Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
zastání

Tohle si Jolana Blažková za rámeček nedá. Poté, co se manželka Filipa Blažka nevybíravě pustila do Veroniky Arichtevy a zkritizovala její poprsí, odstartovala vlna reakcí, jež se herečky zastávají. "To může vymyslet jenom plastový mozek – a na ten operace neexistuje," píše na sociálních sítích například Iva Kubelková. 

Jolana Blažková si pustila pusu na špacír a pořádně na to doplácí. Poté, co se zcela nemístně pustila do Veroniky Arichtevy, a to z účtu svého nehtového studia, se stala terčem ostré kritiky. Arichtevy se na sociálních sítích začaly zastávat známé celebrity, které absolutně nechápou, proč měla tento krok manželka herce Filipa Blažka zapotřebí.


"Takže každá žena, která odkojila dvě děti, by si měla podle paní Blažkové nechat udělat plastový prsa?? WTF? To může vymyslet jen plastový mozek – a na ten operace neexistuje. Ať žijou přirozená prsa, hlavně, že jsou zdravá, jsi krásná, Veroniko," napsala Iva Kubelková.

Doporučené video: Veronika Arichteva říká, že hejty ji jen tak nerozhodí.


Zastala se i Bočanová či Gránský

"A já si zrovna řekla, u této fotky, jak Ti závidím, že můžeš běhat bez podprdy. Zvláštní, ty úhly pohledu. Filipa je mi tedy líto, tohle bych nečekala. Udělala jsi správně, vše má své hranice," zastává se Veroniky i Mahulena Bočanová. "Veroniko Arichtevo a Martino Pártlová, myslím, že si to říká o soutěž, kdo bude mít nejdelší prsa ve vašich šatech. Doufám, že jich máte dost. Chci ty černé," vtipkuje i moderátorka Martina Gavriely.


"A to neviděla Jolana moje dva šumavský chleby," reagovala hned s humorem Pártlová, blízká kamarádka Arichtevy. "Z cyklu: 'Jenom vyjadřuji svůj názor, na to mám přece právo!' Když se drzost a nevymáchaná huba schovávají za upřímnost a otevřenost. Úcta a respekt se vytrácí," přidává se i David Gránský.

Eva Burešová také přiznala boj s hejty

Svůj názor musela vyjádřit i Eva Burešová. "Boj s hejty vedu už pěknou dobu a štve mě, že pokaždé, když se člověk ozve, a buď na nějaký hejt reaguje, nebo ho zveřejní, otočí se to proti němu. Jako kdyby si každý měl nechat s*át na hlavu a jen všechno skousávat, protože někdo má právo říct svůj názor. Ne. Udělala jsi správně, a já vůbec nechápu, kde se v lidech najednou vzala taková nenávist a takový hnus, a to i u lidí, u kterých by to člověk absolutně nečekal," napsala Eva.


"Všechny máme krásný, dlouhý, štíhlý prsa. Já nevím, co se komu nelíbí. Nicméně léčení si vlastních mindráků a frustrací přes kohokoli jinýho než psychologa je ubohý. A mně se i Verčo líbí, že jsi to zveřejnila bez začernění profilu. Neberou si s námi servítky, tak proč my bychom měli," napsala Denisa Pfauserová.

"Tvl, ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ napsala Jolana herečce nelichotivou zprávu hodnotící její poprsí přes profil svého nehtového studia, zřejmě v domnění, že adresátka pak nezjistí, od koho jí hejt přišel. Jenže Veronika původce rychle vypátrala a Jolaninu kritiku zveřejnila na Instagramu.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy