Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Slavní partneři Julie Roberts (55): V posteli měla Chandlera z Přátel. Podlehla i Neesonovi či Sutherlandovi

Julia Roberts.
Zdroj: showpix
+ Dalších 11 fotografií
NAROZENINY

Čas letí jako voda. Populární americká herečka Julia Roberts dnes slaví už 55 let, stále však vypadá parádně. Na svém kontě má řadu velkých filmových rolí. A po jejím boku se objevilo také několik mužů. Jedním z nich byl Matthew Perry, ten se ale pro portál CNN svěřil s tím, že věděl, že se s ním hvězda Pretty Woman rozejde.

Americká herečka Julia Roberts se narodila do umělecké rodiny. Její rodiče se však na počátku sedmdesátých let rozvedli, a tak Roberts prožila dětství se svou matkou a otčímem.

Filmové role Julie Roberts

Herecké zkušenosti sbírala v New Yorku, kde už byli její starší sourozenci. Se sestrou Lisou navštěvovala herecké soukromé kurzy, vše ale bylo dost nákladné, a tak si na život přivydělávala jako modelka.

Před kamerami debutovala ve snímku Firehouse, další roli ztvárnila ve filmu Červené jako krev, kde hrál i její bratr Eric Roberts. A tady začala i Juliina cesta do Hollywoodu.

První větší role přišla s filmem Mystic Pizza. Pak si zahrála i v Ocelové magnólii, kdy byla poprvé oceněna Zlatým glóbem. Zároveň se mohla těšit i ze své první nominace na Oscara.

Julia Roberts v Pretty Woman

Diváci si Julii Roberts nejvíc zamilovali díky romantické komedii Pretty Woman, kde stála po boku charismatického fešáka Richarda Gera. Julia hrála prostitutku Vivien, na kterou se usmálo štěstí.

Stejné štěstí se usmálo i na samotnou americkou herečku, která byla ze dne na den ve většině novinových titulků a její hvězda začala ještě více stoupat.

Mezi její další skvělé snímky patří Nevěsta na útěku, Notting Hill, Blízko od sebe, Dannyho parťáci či Erin Brockovich, za niž získala Oscara. V tomto roce pak zazářila ve snímku Vstupenka do ráje, kde hraje vedle herce George Clooneyho. „Chtěla jsem ho vidět, jak je do mě tak pateticky zamilovaný,“ svěřila se pro theaureview.com, co ji k tomuto natáčení přivedlo.

Partneři Julie Roberts

Po jejím boku se vystřídalo několik slavných partnerů, mezi které patřili Jason Patric, Liam Neeson, Kiefer Sutherland, Dylan McDermott nebo Matthew Perry z Přátel. Jejich románek ale trval jen krátce. „Randit s Julií Roberts pro mě bylo příliš. Neustále jsem si byl jistý, že se se mnou rozejde,“ citoval Perryho portál edition.cnn.com.

Jejím prvním manželem se stal zpěvák Lyle Lovett, brzy se ale rozvedli. Pak její srdce tři roky patřilo herci Benjaminu Brattovi, jejím osudovým mužem se ale stal kameraman Danny Moder, se kterým se seznámila během natáčení filmu Mexičan. Moder by ženatý, ale kvůli Julii Roberts se rozvedl a o rok později si ji vzal. Společně mají tři děti.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy