Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Slavní muži vyvedli své krásné protějšky: Berger se sexy manželkou, Gudasová v podprsence či Kollerova brunetka

Slavné páry na premiéře.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Páry

Pod Žižkovskou věží se uskutečnila obnovená premiéra představení Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? Na akci dorazilo plno osobností ze světa sportu a hlavně párů české scény. Nechyběl fotograf z Herminapress. Kdo všechno dorazil?

Obnovená premiéra představení Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? se uskutečnila pod Žižkovskou věží v rámci letní scény Prima Hvězdné léto. Na akci dorazilo plno celebrit, mezi nimiž nechyběli sportovci Patrik Berger, Jan Koller, Antonín Panenka, Jakub Voráček či herci Martin Dejdar a Leoš Noha. Všechny nafotil fotograf Herminapress.

Spolu se sportovci navíc dorazily i jejich partnerky. Některé dámy vzala velmi odvážné outfity, například manželka Gudase, Bára, oblékla kalhoty a podprsenkový top. Jak to dvojicím společně slušelo, se můžete podívat v galerii.

Představení paroduje korupční aféru

Představení Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? je divadelní hra Petra Čtvrtníčka. Námětem této inscenace se stala korupční aféra Ivana Horníka, který v letech 2003 a 2004 pro fotbalový klub Viktoria Žižkov kupoval výsledky fotbalových zápasů, jak píše server Wikipedia.

Premiéra parodické hry, adaptující policejní odposlechy z úplatkářské aféry, které zachytily hovory Ivana Horníka a vedoucího komise rozhodčích fotbalového svazu Milana Brabce, proběhla 23. dubna 2005 v Divadle Na zábradlí v Praze.

V galerii se podívejte, jaké slavné páry dorazily.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy