Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Slavní muži Michaely Ochotské: Fotbalista, tenista, hokejista a Sámer Issa

Sámer Issa a Míša Ochotská.
Zdroj: Jiří Hadač / CNC / Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
ona a její svět
Pro mnoho lidí jsou vztahy Michaely Ochotské (35) velkou neznámou a složitým bludištěm. Poslední oficiální přítel Tomáš (42) ani možná sám neví, na čem nyní opravdu je. S kým bývalá moderátorka Novy randila a proč to nikdy dlouho nevydrželo?

Michaela Ochotská se proslavila v Pojišťovně štěstí a následně se dostala i do TV Nova, kde moderovala zpravodajské relace.

Vztahy zamotané jako liány v pralese

Rozvod s Lukášem Rosolem (34), se kterým podváděla Michala Exnera na konci vztahu, pletky se Sámerem Issou, zatímco chodila s Tomášem Ujfalušim, spekulace o randění s Martinem Hálou nebo reprezentantem Michalem Kadlecem...

"Míša byla párkrát i u mě. Byla to velká legrace, když jí volal Ujfaluši a ona předstírala, že je sama doma," svěřil tehdy Blesku Sámer Issa, protože Ochotská si soukromí střeží a nerada o mužích mluví.

Po sportovcích přišel policista a šéfkuchař

Míša Ochotská chodila hlavně se slavnými sportovci. Nejznámější je pravděpodobně její manželství s tenistou Lukášem Rosolem, ze kterého zůstal syn André a bouřlivé dohady. Její poslední známostí je policista Tomáš, který se kvůli ní i rozvedl a prodal i byt. To se ale objevil slavný šéfkuchař Přemek Forejt a spekulovalo se, že spolu plánují budoucnost. Forejt však uvedl, že šlo jen o pár schůzek a to bylo všechno

Kdy přijde ten pravý?

Jak to vypadá, Míša na vztahovém rybníčku ještě neřekla poslední slovo. Bude příští přítel zase fotbalista? Nebo si najde bohatého podnikatele? Nebo všechno urovnají s Tomem? Podívejte se do fotogalerie na slavné muže Michaely Ochotské.

Související články

Další články