Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Slavní, kteří si vzali život: 5 dopisů na rozloučenou, ze kterých vás bude mrazit!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
I slavní páchají sebevraždu! I ti největší velikáni někdy slávu neunesou. Někdy je doženou drogy, někdy deprese, tlak veřejnosti či jiné osobní problémy. Sebevražd mezi celebritami je bohužel mnoho, podívejte se na dopisy na rozloučenou, které po sobě slavní zanechali. Z některých jde husí kůže!

Marilyn Monroe

Marilyn se předávkovala léky v roce 1962, na rozloučenou napsala toto: "Jsem stále ztracená, všechno mě rozptyluje! Moje vůle je slabá! Zním jako blázen a také si myslím, že blázním! Stoupnu si před kameru a moje soustředění a vše, co jsem se naučila, mě opouští. A cítím, jako bych nebyla pro lidskou rasu vůbec zajímavá!"

Adolf Hitler

"Já i moje žena, abychom unikli kapitulaci, si volíme smrt. Naše přání je být okamžitě zpopelněni na místě, kde se odehrávalo nejvíc z mé denní rutiny a kde jsem dvanáct let sloužil lidem. Umírám se šťastným srdcem, uvědomuje si nezměrné skutky a úspěchy našich vojáků. Naše skutky, které se vepsaly do dějin, ponesou navždy moje jméno."

Kurt Cobain

"Frances a Courtney, budu na vašem oltáři. Courtney, prosím nevzdávej to, už kvůli Frances. Její život bude mnohem šťastnější beze mě. Miluji tě, miluji tě!" zanechal po sobě na rozloučenou slavný frontman Nirvany.

Robin Williams

"Jsem vyřízený! Je čas odejít, už mě nic nečeká!" rozloučil se slavný komediální herec.

Hunter S. Thompson

Slavný žurnalista a spisovatel si vzal život v roce 2005. Jedno z jeho nejznámějších děl je bestseller Strach a hnus v Las Vegas. "Už žádné další hry! Žádné další bomby! Žádné další procházky! Žádná legrace. Žádné plavání! 67, to je o sedmnáct let více než padesát. O sedmnáct let více, než co jsem chtěl nebo v co jsem doufal. Nuda! Jsem pořád nepříjemný. Žádná sranda, pro nikoho! 67 a začneš být hamižný. Chovej se na svůj věk. Uvolni se - nebude to bolet."

Související články

Další články