Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Slavní a jejich zahrady: Kde odpočívá Jirešová a spol.?

Kde tráví volní čas slavní?
Zdroj: woodplastic.cz
+ Další 2 fotografie
I slavné hvězdy si musí někde odpočinout! Trojice z nich nás pustila do svého soukromí a ukázala fanouškům, kde nabírají sílu do těžkých pracovních dnů.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (37) se poté, co vystřídala spoustu podnájmů v Praze, přestěhovala na okraj hlavního města, kde si užívá pohodu a klid na své zahradě. Drobná blondýnka na ní tráví pokud možno co nejvíc volného času.

Útulný domek herečky se nachází v Hájku u Uhříněvsi. „Když jsem hledala domek, který bych si mohla dovolit, tohle byl jediný projekt, který nebyl koncipovaný jako satelitní město. Naše domky přirozeně navazují na starou zástavbu, za což jsem velmi ráda,“ uvedla Jirešová.

Na menší zahrádce ležící ve svahu si Ivana vypěstovala spoustu rostlin. Aby byl exteriér co nejútulnější, rozhodla se herečka vybudovat na pozemku terasu jako příjemné místo k odpočinku a posezení s rodinou nebo přáteli.

Profesionální kajakář Jan „Zajíc“ Lásko (38) tráví většinu času na divoké vodě. Na svém kontě má jízdy na mnoha nebezpečných místech. Jako jediný sjel dvaadvacetimetrový vodopád Salto del Nilahue v chilské Patagonii nebo novozélandské vodopády Huka Falls. Právě Nový Zéland ho inspiroval při stavbě domu na Pardubicku. „Na Novém Zélandu se mi strašně líbilo, jak lidé během letních dnů žijí venku a tak nějak přirozeně využívají terasu a zahradu. To bylo i jedním z mých přání,“ řekl Lásko.

Herec Martin Zounar, který se naposledy objevil seriálu České televize Vyprávěj, bydlí s přítelkyní a dcerou v domku na pražském Barrandově. K němu patří i zahrada, na níž nechybí i bazén. „Od května do konce září jsme vlastně neustále venku. Vybudovali jsme si posezení, máme tu televizi, naše malá tady blbne, máme tu třeba i pingpongový stůl. A i když prší, tak můžete posedět, dát si doutník. Takhle můžeme být venku, i když zrovna není ideální počasí,“ dodal Zounar.

Související články

Další články