Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Slavné zpěvačky byste bez makeupu nepoznali: Podívejte se na 12 největších rozdílů

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Krásky bez šminek
Pro spoustu žen může make-up znamenat mnohé. Obzvlášť když jste slavná žena a denně se na vás upírají tisíce zvědavých očí. Některé populární zpěvačky nemají problém ukázat, jak vypadají bez líčidel. Pak jsou tady ale i takové ženy, které se za žádnou cenu světu neukazují tak, jak byly stvořeny.

Líčidla jsou pro velkou řadu žen každodenní rutinou. Ukázat se na světle bez make-upu může být pro některé ženy naprosto nepředstavitelné. Se šminkami ženy zkrátka vypadají zcela odlišně a ukázat tvář bez make-upu není jen tak. Tyto slavné zpěvačky se tomu ovšem nevyhnuly.

Všichni je máme v paměti zaryté jakožto perfektní krásky. Dokonale nalíčená tvář však může pod tou vrstvou make-upu ukrývat něco úplně jiného. Málokdy se stane, aby se slavné zpěvačky vystavovaly bez líčidel. Když už k tomu ovšem dojde, ten pohled rozhodně stojí za to.

Některé z celosvětově známých zpěvaček byste bez make-upu zřejmě ani nepoznali. Najdou se mezi nimi i takové, kterým nedělá žádný problém odhalit svojí skutečnou tvář. Na druhou stranu ty, které se bez make-upu moc neukazují, k tomu mají pádný důvod. Podívejte se na 12 slavných zpěvaček, které se nechaly zvěčnit bez make-upu.

Související články

Další články