Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Slavné ženy Bořka Slezáčka: Chodil s Pergnerovou i Šeredovou, Krainová ho nechala

Bořek Slezáček a ženy: Pergnerová, Šeredová i Krainová
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Moderátor, zpěvák a herec Bořek Slezáček slaví 55. narozeniny. Bouřlivé oslavy už od něj ale nečekejte. Pletky s alkoholem mu totiž pořádně zavařily nejen v osobním, ale i profesním životě. Po boku měl už plno krásných a známých žen, hodně vztahů mu ale krachlo. Jak uvedl v pořadu České televize 13. komnata, ze spárů alkoholu ho dokázala vytáhnout až jeho osudová žena Žaneta.

Moderátor a zpěvák Bořek Slezáček, který zářil v minisérii Devadesátky, je vystudovaný inženýr, dokonce s červeným diplomem. Po revoluci šel hned do světa, nějakou dobu pobýval ve Španělsku a pak i v Německu, kde vyzkoušel několik profesí od vyhazovače až po herce.

Bořek Slezáček a Děti ráje

Když se vrátil do rodné vlasti, vyzkoušel si roli příležitostného modela a poté se vypracoval na pozici televizního a rozhlasového moderátora. Dělal také mluvčího politické strany nynějšího prezidenta Miloše Zemana.

Už jako student byl zakladatelem různých kapel. Začínal s punkovou Noční sazbou, potom působil v Katce a pistolnících, vystupoval i v kapele Petarda nebo Raketa. V roce 2014 byl spoluzakladatelem kapely Fun Lovin´ Idiots, kde zpívá i Petr Poláček ze SuperStar.

Bořek Slezáček hrál také na různých divadelních scénách a v muzikálech. Velký význam pro něj měl muzikál Děti ráje. „Pro mě to tenkrát znamenalo hodně, protože jsem se tak nějak vracel. Jednak jsme v rodině díky tomu měli co jíst, protože já jsem si předtím zavřel svými předchozími eskapádami dveře skoro všude. A měl jsem tak i možnost přesvědčit lidi v branži, že už je všechno v pořádku, že se nebudou dít excesy, které se děly předtím. Víte, ona ostuda se udělá hodně snadno, ale hůř se to napravuje,“ uvedl pro portál region.rozhlas.cz.

Bořek Slezáček propadl alkoholu

Slezáček tak nakousl svou alkoholovou minulost, se kterou dokázal seknout. „Od znalce dobré whiskey a červených vín se poměrně brzy propijete k tomu, že jste schopni vychlastat Alpu. To už jsem pil v poměrně raném věku. Cesta od chvíle, kdy jsem si řekl, že přestanu, trvala tři roky. Nejstrašnější je, že začnou vypadávat kostlivci. Neplatili jste složenky, to je pod vaši rozlišovací schopnost. Já jsem přece pankáč! Když máte děti, zjistíte, že takový pankáč nejste, a musíte se dát do kupy. Ale místo toho, abyste vydělávali peníze, které jste předtím všechny prochlastali, řešíte kostlivce. Přijdete někam kvůli práci… Podle toho, jak se tvářila většina lidí, to muselo být strašné,“ citoval Slezáčka portál eXtra.cz, kde se rozpovídal v pořadu Extra Host s Evou Decastelo.

Partnerky Bořka Slezáčka

Bořek Slezáček, který se zúčastnil i pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, měl vedle sebe plno krásných a slavných žen. Po jeho boku se objevovala Tereza Pergnerová a čtyři roky chodil i s krásnou Alenou Šeredovou, která v té době byla začínající modelkou. Pak ale odjela za kariérou do Itálie a vztah na dálku nedokázali udržet.

Bořek Slezáček se zakoukal i do přední české modelky Simony Krainové. Dokonce se vzali, jejich vztah ovšem dlouho nevydržel. „V partnerském vztahu mě nic nevyvede z míry. Ale když mi začalo docházet, o co u Bořka šlo, bylo to pro mě takové zklamání, že se mi dodnes při každé vzpomínce dělá špatně,“ svěřila se už dříve Krainová. „Ve vztazích jsou vždycky nějaká zklamání. Většinu jsem uměla pochopit a odpustit, ale u něj jsem to nikdy nedokázala,“ cituje Krainovou portál ahaonline.cz.

Když už Slezáček padal na samé alkoholové dno, objevila se Žaneta, se kterou má dva syny. „Vytáhla mě z toho příkopu a z pro mě neznámého důvodu mi věřila. Nemůžu ji zklamat,“ ujišťuje bývalý moderátor. Narodili se jim dva kluci a on konečně pochopil, že se sebou musí něco dělat. „Našel jsem si specialistu na závislosti. To byl nový začátek,“ prozradil Bořek Slezáček v pořadu 13. komnata.


Související články

Další články