Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Slavné ženy a jejich polovičky. Bílá, Vondráčková či Žilková se pochlubily svými láskami

Celebrity si vyšly na předávání cen Mistra zábavního umění.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 47 fotografií
Celebrity

Celebrity neodpočívají ani o víkendu. V neděli proběhlo předávání cen Mistra zábavního umění 2023, kam dorazilo opravdu hodně známých tváří. Dostavila se například legenda českého herectví Jiřina Bohdalová, která nešťastnou náhodou na jevišti upadla, dále herečka Iva Janžurová, zpěvačka Lucie Bílá s přítelem Radkem Filipim či oslnivá Helena Vondráčková, tentokrát v růžové barvě. Na akci byla i redakce eXtra.cz, jež nafotila mnoho snímků. 

Na nedělní předávání cen Mistr zábavného umění zřejmě jen tak nezapomene Jiřina Bohdalová. Ta vystoupila na pódiu, jenže cesta na něj byla velice trnitá. Herečka nešťastně zakopla a upadla na záda. Ostatní hosté jí museli pomáhat zpět na nohy. Jiřina to však zvládla s grácií a na konci předvedla vítězné gesto.

Překvapivě rozzářená Vondráčková

Na události se to celebritami jen hemžilo. Po zdravotním problému dorazila například i zpěvačka Helena Vondráčková, která si nedávno zlomila žebro. Helena však ani trochu nepůsobila tak, že by ji něco trápilo, naopak. Rozdávala úsměvy na všechny strany a navíc na sobě měla zářivě růžové šaty, které ji ještě více omlazovaly.

Dostavilo se i mnoho zamilovaných párů. Například zpěvačka Lucie Bílá zářila po boku svého přítele Radka Filipiho. Nechyběla ani herečka Veronika Žilková s přítelem Josefem Holomáčem, kterým to velmi slušelo, jak zachytili přítomní fotografové eXtra.cz.

Dále se na vyhlášení objevila herečka Iva Janžurová, herec Josef Zíma, zpěvák Petr Janda a spousta dalších. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články