Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Slavné krásky ukázaly své neméně krásné sourozence. Poznali byste je?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Jsou si podobné?
K příležitosti Mezinárodního dne sourozenců, který připadá na 10. dubna, se mnoho známých osobností pochlubilo na sociálních sítích svými sourozenci. Podívali jsme se na sourozence slavných krásek a musíme uznat, že někteří sourozenci si jsou podobní jako vejce vejci a na některých fotkách byste těžko poznali, kdo je kdo.

Nedávno se slavil Mezinárodní den sourozenců, a proto jsme se rozhodli ukázat vám sourozence slavných žen, o kterých jste možná ani nevěděli, že existují. Jak je vidno, ve většině rodin s krásou bůh nešetřil, a tak v mnoha případech můžeme konstatovat, že se sestry vyrovnaly, ba někdy i předčily svojí krásou známější sourozence.

Manželka premiéra Andreje Babiše (64) Monika se může pochlubit nejen hezkou sestrou, ale i maminkou. Tu často bere na dovolené, kde si užívají jedna druhé. Mladší sestra Iveta má s Monikou (44) společnou maminku a kromě ní má i bratra Martina. V rodině Moniky Babišové se evidentně dědí blond barva vlasů, a tak je na „blonďaté komando“ jejich ženského pokolení radost pohledět.

Zuzana Belohorcová (43), která po většinu roku žije s rodinou na Miami, se pyšní dokonce dvěma sestrami a ani u nich nelze říct, že by si nebyly podobné. Jak sama Zuza píše, se svými sestrami tvoří dobrou sourozeneckou trojku. Na podobu všech krásek se podívejte v galerii.

Jednu z nejhezčích sester českého šoubyznysu má bezesporu hvězda Ulice Aneta Krejčíková (27). Kačka sice nemá blond vlasy jako její sestra, ale šmrnc a bujné poprsí jí rozhodně nechybí.

Krásnou sestru má i Eliška Bučková (29) a Jasmina Alagič (29). Vedle hezkého ksichtíku obě ženy spojuje i čerstvé mateřství. Anička Buchtová, dříve Bučková, a Alexandra Alagič udělaly ze svých známých sester před nedávnem pyšné tety!

Jako vejce vejci jsou si podobné sestry Krainovy. Starší sestra Simony Krainové (46) Yvona je na některých fotkách modelčinou věrnou kopií. Navíc v posledních letech začala Yvona na sobě tvrdě makat a dnes se pyšní postavou, kterou by jí mohla závidět i sama topmodelka.

Na další sourozence známých žen se podívejte do naší galerie.

Související články

Další články