Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Slavné krásky prchají k moři: Marešová zvolila Dubaj, Verešová zase Seychely

České celebrity utíkají k moři.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Marešové a Andrey Verešové, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Celebrity u moře

Některé celebrity už mají dost domácího prostředí, a proto vyrážejí na exotické dovolené. Influencerka Monika Marešová (40) si odjela užívat sluníčko do Dubaje a modelka Andrea Verešová (40) zase na Seychely. Ani jedna se nezapomněla pochlubit se svými snímky na sociálních sítích.

Pandemie koronaviru trvá již dlouhou dobu a omezení s ní spojená stále přetrvávají. To se odráží i na cestování, kdy je do spousty zemí těžké se dostat. Ani karanténa nebo negativní test na covid-19 však neodradily české krásky Moniku Marešovou a Andreu Verešovou, aby si odjely užívat tropické počasí do jiných zemí. 

Monika Marešová si za svou cílovou destinaci vybrala Dubaj. K minimalistické a přitom provokativní fotografii, kterou Monika sdílela na svém instagramovém profilu, připsala jednoduchý popisek: Weekend vibe. 

Naopak modelka Andrea Verešová odjela na krásné Seychely, odkud sdílí jednu snovou fotografii za druhou. Z fotografií přímo sálá pozitivní energie a není divu, že si Verešová vybrala zrovna toto místo, už kvůli kránému průzračnému moři, sluníčku a teplu.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy