Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slavné dvojče Mary Kate Olsen prochází drsným rozvodem: Manžel ji vyhodil z hnízdečka lásky

Slavné dvojče Mary Kate Olsen prochází drsným rozvodem: Manžel ji vyhodil z hnízdečka lásky
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
rozvod
Mary-Kate Olsen (33) v současné době prožívá jedno ze svých nejhorších období v životě. Její manželství s bratrem bývalého prezidenta Sarkozyho, Olivierem Sarkozym (50), je u konce. Zpočátku jejich vztahu kvůli věkovému rozdílu nikdo nevěřil. Oni se přesto po třech letech randění vzali, ale vydrželi spolu jen dalších pět let. Rozvodové řízení ale komplikuje pandemie koronaviru.

Olivier Sarkozy začal randit s bývalou herečkou Mary-Kate Olsen v roce 2012. Fanoušci kdysi oblíbené herečky nepřijali o sedmnáct let staršího partnera vůbec dobře. Mary-Kate se posledních pár let prakticky neukazuje na veřejnosti a své soukromí si bedlivě střeží.

V minulosti si prošla několika obtížnými životními milníky a nyní to vypadalo, že bude konečně šťastná. V roce 2015 se Sarkozy a Olsen vzali, ale žádné potomstvo nemají. Místo rozrůstání rodiny je nyní čeká rozvodové řízení, které komplikuje pandemie koronaviru.

Podle portálu E! se pár nerozešel v dobrém. Sarkozy měl Mary-Kate vyhodit z jejich pronajatého bytu v New Yorku. "Je to mezi nimi velmi ošklivé," řekl portálu zdroj z hereččina okolí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy