Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slavné české krásky zahájily léto: Dokonalý dekolt Boho a sexy zadeček Puhajkové

Slavné české krásky zahájily léto: Dokonalý dekolt Boho a sexy zadeček Puhajkové
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 34 fotografií
sexy galerie
S teplotami stoupajícími nad 30 stupňů spousta českých krásek svlékla vrchní díly oblečení. Počasí přímo vyzývá k tomu, aby se dámy oblékly jen do plavek a u moře, na koupališti, nebo třeba i na vlastní zahradě ukázaly, jak na sobě přes zimu dřely. Tvrdá práce se vyplatila a naše celebrity vystavují tělíčka k nakousnutí.

Ačkoliv léto oficiálně přijde až za týden, jarní počasí už venku rozhodně není. I když sem tam zabouří, drtivou většinu času svítí sluníčko a teploty jsou tropické. Slavné české krásky ze svých skříní vytáhly sexy plavečky a rozhodly se ukázat těla, která po celou zimu a začátek jara skrývaly pod dlouhými kalhotami a bundami.

Na sexy postavě přes zimu zapracovala například i zpěvačka Sharlota, která se pyšní tak dokonalým tělem, že jí ho závidí snad každá žena. V odvážných plavkách se ukázala i pornoherečka Angel Wicky, která své obrovské poprsí sotva zakryje. Skvělý zadeček ukázaly i Markéta Konvičková a Petra Rosolová. Podívejte se v galerii, jak se spousta českých krásek ukázala ve své nejlepší formě a především jen v titěrných a zatraceně sexy plavkách!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy