Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slavné české dvacítky odhazují svršky: Top 6 vévodí dvě svůdné Natálky a Dominika

Zdroj: Archiv Natália Myketenko se souhlasem / Archiv Dominika Myslivcová se souhlasem / Archiv Natálie Grossová se souhlasem
+ Další 2 fotografie
Sexy dvacítky
Nejvíc sexy dvacítky se i letos vypravily na dovolenou a přes rizika spojená s koronavirem si vyhřívají svá žhavá tělíčka na luxusních plážích. Ve fotogalerii najdete výstavní křivky všech dívek v plavkách.

Natálie Grossová (18)

Česká zpěvačka a herečka Natálie Grossová nedávno prodělala koronavirus. Ztráta chuti a čichu donutila muzikálovou hvězdičku zajít na testování. "Je to horší chřipka," popsala průběh nemoci a svěřila se s tím, že pro ni byla rekonvalescence o to horší, že je astmatička. Herečka seriálu Slunečná po uzdravení odjela na Zanzibar, odkud nás nestačila zásobovat plážovými fotkami.

Karolína Mališová (24)

Česká modelka Karolína Mališová vypadá na fotkách v plavkách dokonale. Miss Earth 2015 ale přiznala, že trpí alopecií, zvláštní nemocí, která způsobuje masivní vypadávání vlasů po trsech. Karolína vyrazila relaxovat na španělský ostrov Tenerife, kde se oddává uklidňujícím účinkům slunečných paprsků.

Anna Šulc (21)

Mladá influencerka Anna Šulc, známá především díky svému YouTube kanálu, se vydala na řecký ostrov Mykonos. V plavkách, které připomínají spíš spodní prádlo, vypadá Anička božsky a dokazuje, že by se mohla modelingem živit. Youtuberku nechvalně proslavila také kauza TikTok.

Dominika Myslivcová (26)

Influencerka Dominika Myslivcová vyrazila na dovolenou do Chorvatska. Maminka šedého francouzského buldočka Fendiho má jednu z nejžhavějších postaviček. Zvěčnit se nechala na pláži s kamínky, u bazénu i na jachtě.

Tereza Mašková (24)

Vítězka soutěže Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková čelí kritice kvůli své postavě už roky. Zpěvačka si z toho ale nic nedělá a na fotkách od moře svým fanouškům dokazuje, že má výstavní figuru a sexy tvary. Tereza, která se aktuálně pustila do cvičení, vyrazila za sluníčkem do chorvatského města Poreč.

Natália Mykytenko (23)

Účastnice reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko odletěla na Zanzibar. Zubní sestřička původem z Ukrajiny si nedávno nechala zvětšit poprsí a rozhodla se podstoupit i další estetické zákroky. V plavkách vypadá úžasně.

Související články

Další články