Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Slavná vietnamská youtuberka Bé Hà promluvila o svém soukromí: Má plastiku prsou, nebo ne?

Youtuberka Beha Nguyen
Zdroj: Instagram Beha Nguyen
+ Dalších 5 fotografií
plastika

Youtuberka Bé Hà Nguyen, která je známá pod přezdívkou Stylewithme, natáčí hlavně o kosmetice, módě a cestování. Vyjadřuje se ale také k otázkám svých fanoušků. Není to tak dávno, co oblíbená youtuberka veřejně promluvila o svém boji s poruchami příjmu potravy a vyjádřila svůj postoj k plastickým operacím.

I když má vietnamské kořeny a široké příbuzenstvo ve Vietnamu, tak se může influencerka Bé Hà aka Stylewithme pochlubit úžasnou češtinou. S natáčením videí začínala už v roce 2013. Do té doby byla hodně stydlivá a psala si jen blog. YouTube v jejích začátcích používalo jen pár lidí. Později se však známá videoplatforma natolik rozrostla, že už se youtuberka ke klasickému psaní článků nevrátila. Za první videa ji prý spolužáci šikanovali. Zato dnes má na svém kanále Stylewithme kolem 400 tisíc věrných fanoušků.

Přiznala, že trpěla anorexií

V jednom ze svých novějších videí veřejně promluvila o problému, kterým trpí ona sama, ale i jeden z členů její rodiny. "Vždycky jsem se na toho člověka koukala a říkala jsem si, že nechápu, jak může mít problém se najíst. Vždyť to je tak jednoduchý, vzít si jídlo a najíst se," popsala Bé Hà ve videu s tím, že si říkala, že by takhle nikdy nechtěla dopadnout.

"A pak najednou bum prásk, začalo to hrozně nevinně, kdy jsem chtěla zhubnout asi tři kila. Pak už to bylo pět nebo osm. A když už člověk váží 42 kilo, tak si říká – jo, sice mi všichni říkají, že jsem až moc hubená, ale mně to nepřijde. Líbí se mi, když mi trčí kosti a mám extrémně hubený nohy," povyprávěla svůj příběh youtuberka. Skončila prý asi na 42 kilech s tím, že chtěla ještě dále hubnout, ale zastavila ji maminka, která jí prakticky zachránila život.

"Jsem ráda, že o tom dokážu mluvit, protože je to dost osobní téma a člověk se za to vlastně stydí. Je šílený, do jaký doby jsme se dostaly a že to vznikne tím, že se porovnáváte s neporovnatelnými typy postav, které nikdy nebudou blízké tomu, jak samy vypadáte," řekla fanynkám. Dnes už naštěstí tento problém nemá a snaží se povzbudit mladé holky k tomu, aby se nebály jíst normálně a získaly pozitivnější přístup k vlastnímu tělu.

Plastika prsou?

Mnoho youtuberek si nechalo udělat nejrůznější vzhledové úpravy. Zejména oblíbená je plastika prsou, na které v minulosti byla například Týnuš Třešničková, Veronika Biasiol nebo PetraLovely Hair. Poslední zmiňovaná však plastiku prsou přiznala až na dotaz, protože s tím prý nechtěla vyvolat poprask.

Vietnamská youtuberka však odmítla, že by nějakou úpravu měla. "Plastiku ani botox nemám a ani jsem o tom nepřemýšlela. Popravdě se mi ani nelíbí velký pysky (na puse). Chápu to u holek, které mají extrémně úzký rty, ale myslím, že jim to většinou škodí. Sama žádnou velkou úpravu neplánuji," dodala youtuberka.

Související články

Další články