Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Slavná tenistka se chce zamilovat! Eugenie Bouchard loví muže na seznamkách

Slavná tenistka se chce zamilovat! Eugenie Bouchard loví muže na seznamkách
Zdroj: archiv Eugenie Bouchard
+ Další 4 fotografie
láska
Kanadská tenistka Eugenie Bouchard (26) patří k nejkrásnějším sportovkyním. Při pohledu na tuhle blonďatou kočku by nikdo nepochyboval, že může mít kohokoliv, na koho si ukáže. Jenomže Eugenie nemůže na toho pravého stále natrefit. Proto vzala seznamky útokem a chlapy se snaží sbalit třeba i na kulinářské umění!

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Slavná tenistka Eugenie Bouchard je živoucím důkazem, že tohle pořekadlo je stále platné. Na kurtech totiž válí, ale partnera se jí najít nedaří.

Je sice krásná, ale ve svých šestadvaceti nejspíš začíná mít strach, že princ na bílém koni za ní nikdy nepřijede. Muže svých snů tak začala hledat přes sociální sítě, využívá dokonce i internetovou seznamku Bumble. „Má někdo nějaký tip, jak má nováček udělat první krok," ptala se půvabná blondýnka ostatních uživatelů.

Nikdo se ovšem neozval. Nepomohlo ani lákadlo v podobě dobrého jídlo. Eugenie to totiž neumí jen s tenisovou raketou, ale obstojně si vede i v kuchyni. "Dělám fantastické mini quesadily," snažila se někoho svést, ale na rande ji žádný nápadník nepozval.

Pomohla až charita

Pomohla až charitativní akce pro nejchudší obyvatele Spojených států. Slavné osobnosti nabízejí setkání za peníze, které pak putují potřebným v souvislosti s pandemií koronaviru

Na quesadilu nikdo nepřišel, ale na charitu coby pomyslnou udici už se jeden zámožný muž chytil. Za setkání s Eugenií zaplatil 85 tisíc dolarů, v přepočtu přes 2 miliony korun. "Jsem vděčná a hrdá na všechny, kteří se do akce zapojili. Už se nemůžu dočkat setkání s vítězem," radovala se tenistka, jenž spojila příjemné s užitečným. Konečně půjde na schůzku a ještě pomůže těm, kteří to nejvíc potřebují.

Budeme držet palce, aby to nebylo první a poslední rande!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy