Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Slavná Morcheeba i pocta Ivanu Královi: Festival Metronome slibuje o víkendu konečně velkou akci!

Morcheeba a Ivan Král
Zdroj: Se souhlasem Metronome Prague Warm Up
+ Další fotografie
konečně festival

Tento víkend bude pražské Výstaviště hostit významné zahraniční i české hudební interprety v rámci Metronome Prague Warm Up 2021. Organizátoři slibují britskou Morcheebu i poctu Ivanu Královi. Velkých akcí je letos jako šafránu, o to větší zájem je pak o ty, které se nakonec podaří úspěšně uspořádat. Na co se můžete tentokrát těšit?

Britská skupina Morcheeba, německý producent a DJ HOSH či britská DJka BEC, to je jen malá ukázka, na co se mohou těšit návštěvníci víkendového festivalu, který se uskuteční na pražském Výstavišti. Program, odehrávající se na dvou scénách, završí pocta legendě hudebního nebe Ivanu Královi.

Zahřívací kolo před dalším ročníkem

Zářijový Metronome Prague Warm Up je pomyslným zahřívacím kolem akcí, od které se organizátoři odrazí k přípravám festivalu Metronome Prague 2022 již v původně plánovaném rozsahu.

"Warm Up bude jednak velkou oslavou života, pak se také stane unikátním odrazovým můstkem pro návrat těch největších open air hudebních akcí v příštím roce," prozradil pořadatel David Gaydečka.

Návštěvníky festivalu čeká hlavní scéna se speciálním půlkruhovým zastřešením, která bude umístěna v prostranství Křižíkovy fontány. Další zastřešenou scénou je Pulse, v níž proběhnou afterparty. Areál festivalu již tradičně poskytne i bohatou gastronomickou nabídku.

Program festivalu bude nabitý

Třídenní festival nabídne více než 30 hodin živé hudby v podání více než třiceti interpretů.

V pátek 10. září jsou na programu tito interpreti: HOSH, BEC, DJ Barbora, Mezi patry klid, Carya, Anna Vaverková.

V sobotu 11. září vystoupí zlatý hřeb celé akce britská skupina Morcheeba, která se do Prahy vrací po dvou letech. Svým fanouškům vzkázala prostřednictvím video zdravice zpěvačka Sky Edwards následující: „Ahoj, jsem Sky z Morcheeby a už se moc těším, že zahrajeme v Praze na festivalu Metronome Warm Up 11. září. Uvidíme se brzy.“

V neděli 12. září je v programu pocta Ivanu Královi – Forever Král. Tato část programu je připravena ve spolupráci s hudebním magazínem Headliner a Cindy Hudson Kral, manželkou Ivana Krále. V rámci večera vystoupí celá řada hvězd tuzemské hudební scény – Jiří Suchý, Albert Černý z Lake Malawi nebo Ivan Hlas a mnoho dalších.

Scény Open stage a Pulse stage jsou přístupny veřejnosti zdarma. Zpoplatněna je hlavní Fontana stage, kde se uskuteční výše uvedená část programu. Celý program najdete v galerii.

Vstupenky lze zakoupit i na jednotlivé dny

Vstupenka na celý třídenní festival vyjde na 1200 Kč. Za VIP vstupenku zaplatíte dvojnásobek. Pro zájemce je možné si koupit vstupenku na jednotlivé dny. Na pátek 10. září vyjde vstupenka na stání na 500 Kč, za sobotní vstupenku zaplatíte 800 Kč a kdo by chtěl přijít pouze v neděli 12. 9., tak musí z peněženky vytáhnout 600 Kč. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.net.

Metronome Prague je již vžitým synonymem pro vysoce kvalitní metropolitní hudební festival, a to nejen z hlediska výběru světových interpretů, ale i díky diváckému komfortu, který je srovnatelný s těmi nejlepšími hudebními akcemi na světě.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy