Ještě donedávna držela Miley Cyrus (21) a její videoklip „Wrecking Ball“ VEVO rekord v dosažení největšího počtu zhlédnutí za jeden den. Prvenství zpěvačka určitě nedosáhla kvůli tomu, že by v něm byla nahá. To ne. Do Guinnessovy knihy se musela jedině zapsat díky tomu, že se jednalo o zásadní umělecké dílo s filozofickým přesahem.

V srpnu rekord jednadvacetileté zpěvačky každopádně padl a na stupni vítězů se objevila rapperka Nicki Minaj se svou příšernou Anacondou. I zde to bylo jistě ze závažnějších důvodů než z počtu natřásaných zadků, chceme mít ještě nějakou víru v lidstvo.

Skoro se až bojíme domýšlet, který klenot trhne rekord jako další v řadě. Je nicméně fajn, že se najdou jedinci, kteří si z hvězdiček, jež si z hudby udělaly závod v exhibicionismu, nebojí utahovat. Jako třeba americká bavička Ellen DeGeneres (56).

Pro diváky své talkshow připravila překvapení v podobě parodie zmiňovaného klipu. Šestapadesátiletá moderátorka se odvážně nasoukala do krátkých šortek a zařadila se po bok twerkujících tanečnic. A pozor – dojde i na sahání na zadek! Musíte vidět.