Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Slavná matka ukázala fotku po porodu, naštvala půlku žen světa! Čím? SNÍMEK UVNITŘ

Fotka rozhádala svět
+ Další 4 fotografie
Blogerka Constance Hall, kterou sledují miliony lidí na Faceboooku a statisíce na Instagramu, zveřejnila fotku po porodu svého nejmladšího syna a vytočila tím některé maminky do vrtule. Ostatní jsou ale naopak na její straně a nechápou, co jako má být špatně. Co o snímku soudíte vy?

Australanka Constance Hall je jednou z nejznámějších blogerek světadílu, je hrdou matkou pěti dětí a všechna svá těhotenství si náležitě vychutnává. To platilo i u červencového porodu syna Raji. Na fotce, jež rozhádala planetu a celý přilehlý vesmír, leží spokojeně na lůžku s mobilem v jedné ruce a plechovkou limonády v druhé, zatímco tatínek dítěte zabaluje novorozeného syna do zavinovačky.

Fotku Constance loupla na svůj Instagram a připsala k ní „Možná moje nejoblíbenější fotka. Vítej v matriarchátu. Královna právě porodila.“ Místo palců nahoru se na ni ale za snímek snesla obrovská vlna kritiky ve smyslu, jak může žena po porodu místo věnování veškeré své pozornosti miminku sjíždět sociální sítě.

Lidstvo to rozdělilo na dva nesmiřitelné tábory, přičemž ten druhý se Constance zastává s tím, že nechápe, proč by si matka po porodní dřině nemohla odpočinout a co je přesně špatného na tom, že o miminko pečuje tatínek. Na které straně jste vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články