Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slavná holka z Jágrovy postele má další zářez na pažbě! Koho Katka (20) klofla tentokrát?

Holka z Jágrovy postele Kateřina Provazníková
Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Kateřina Provazníková (20), která se proslavila vlastnoručně pořízenou fotečkou s Jágrem v posteli, sbalila slavného sportovce. O ničem jiném pravděpodobně ani nesnila. Není jím nikdo jiný než obránce fotbalového národního týmu Filip Novák (27). Cílevědomá Kateřina Provazníková tak vystřídala missku Nikolu Buranskou (25), která až dosud byla po jeho boku.

Kateřina Provazníková je vám určitě víc než povědomá. Před dvěma lety totiž pořídila sefíčko, na které nikdo nikdy nezapomene, což by teda ani ona sama nechtěla. Jednalo se o postelovou selfie s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem. Tenkrát ještě chodila s prvoligovým hokejistou Prostějova Dominikem Rudlem, a tak zarytě tvrdila, že s Jardou nic neměla.

„Potkali jsme se na párty. Odešel s mojí kamarádkou domů. Tam s ní byl a já si jen ráno udělala selfie. Nic nebylo,“ tvrdila Provazníková Blesku. Láska s Dominikem ale vyšuměla jako pára nad hrncem a Kateřina si splnila další sen, který je tedy poměrně monotónního rázu. Zkrátka sbalila dalšího sportovce. Filipa Nováka.

Filip Novák je stálým členem fotbalové reprezentace lídra dánské ligy. Kateřina i Filip pocházejí oba z Moravy, takže je jistě spojuje i láska k rodišti. Teď si ale podle Blesku užívají sluníčka o několik set tisíc kilometrů dál, na ostrově Zanzibar. A to byl Novák ještě nedávno zasnoubený s misskou Nikolou Buranskou, kterou požádal o ruku o loňských Vánocích na Maledivách.

Související články

Další články