Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slavná česká zpěvačka ukázala sakra dlouhé nohy! Jsou její, nebo jde o Photoshop?

Nohy až do nebe…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Jestli je někdo v českém showbyznysu pyšný na své nohy, tak rozhodně zpěvačka Lucie Bílá. Nejspíš si moc dobře uvědomuje, že kromě hlasu jde o její druhou výraznou dominantu. Teď se vytasila se snímkem, který ale někteří internetoví uživatelé označili za podvrh...

Má skutečně Lucka nohy až do nebe, nebo jde o lehkou úpravu ve světově proslulém programu na úpravu snímků? Fotografie rozdělila lidi na dva tábory – jedni se přiklánějí k tomu, že Lucce takhle nohy narostly, druhá skupinka lidí mluví o tom, že zpěvačka si svou „nohatou fotečku“ nechala trošičku vylepšit.

A možná myšlenky Lucčiných fanoušků i kritiků zavedla ke spekulacím její věta, kterou popsala snímek. „Díky téhle fotce už nebudu nikdy pomlouvat svoje nohy,“ napsala.

Těžko říct, zda by si tohle Lucka ke svým skalním dovolila, i když v minulosti už jsme zažili ledacos. Jestli jde o podvrh, nebo nikoliv, posuďte sami ve fotogalerii. Ať je to jakkoliv, minimálně je se na co dívat.

Související články

Další články