Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Slavná česká maminka tvrdí: Můj syn je celý já! Poznáte, kdo je na snímku?

Míša je moc hrdá na svého syna…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Ze snímku to vypadá, že jablko nepadlo daleko od stromu. Obě dětské tváře jsou si podobné jako vejce vejci a přitom nejde o jednu osobu ani o sourozence. Jde o snímek slavné moderátorky a jejího syna. Tušíte, o koho se jedná?

Jestli jste si mysleli, že se Jiří Krampol pochlubil snímky z dětství, jste vedle. Jde o snímek Michaely Ochotské z doby, kdy byla ještě dítě, a fotku jejího syna Andrease, kterého má z manželství s tenistou Lukášem Rosolem.

„Je to neskutečné, jak se čím dál víc podobáme,“ uvedla ke snímkům vnadná Michaela, jejíž snímek je z roku 1988 a snímek Andrého z roku letošního. Tehdy byly Míše čtyři roky, její syn v lednu oslavil třetí narozeniny.

Michaela Ochotská čekala, že se André bude spíše formovat do podoby otce. Inu, příroda rozhodla jinak. Michaela má podle všeho aktuálně partnerský vztah s někým hrozně moc záhadným a nechce o tom mluvit. Po rozvodu s bývalou zprávařkou si její exmanžel vytvořil nový partnerský vztah s bývalou tenistkou Petrou Kubinovou, kterou si nedávno vzal za manželku.

Související články

Další články