Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Slavná biatlonistka a bulimička Koukalová zklamala: Vybrali tisíce na přednášku a pak ji zrušili

Mrzí ji, že nemohla taky na olympiádu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
Gabriela Koukalová (28) je slavná biatlonistka, kterou proslavily sportovní úspěchy a také boj s poruchami příjmu potravy. Gabriela ve spolupráci s manželem Petrem Koukalem (32) se snaží na příběhu o bulimii a anorexii vydělávat peníze. Pozvali fanoušky na sérii přednášek, ale pak celou show zrušili. Těm, kteří si již vstupenky zakoupili, se nyní bude vracet vstupné.

Gabriela Koukalová (28) a Petr Koukal se rozhodli, že budou objíždět Českou republiku a fanouškům budou vyprávět svůj životní příběh plný nenávisti a boji s bulimií a anorexií. Spolu s podnikatelem Ivo Tomanem měli obšťastnit fanoušky v Ústí nad Labem, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci a Zlínu.

Vstupenky na jednotlivé talkshow se prodávaly za 399 a 499 korun. Do předních řad byly vstupenky dražší.

Organizátor ale na poslední chvíli celý projekt zrušil. Gábina se na fanoušky hodně těšila a její manžel se zase těšil na to, kolik na akci vydělají. Jenže o akce jevili zájem také novináři, kteří se na přednášky chtěli podívat a pak o nich napsat články.

Organizátor nejdříve uvedl, že talkshow byla zrušena kvůli technickým problémům. Pak ale Ivo Toman upřesnil, že se všichni báli reakce posluchačů. "Protože se strhla nesmírně štvavá kampaň na internetu proti manželům Koukalovým. Jakoby oni neměli právo na veřejná vystoupení. Tato kampaň byla bohužel přiživována i vámi novináři. Proto jsme se rozhodli to ukončit, což je mi osobně velice líto, protože si myslím, že tito dva mají veřejnosti co říci," uvedl Ivo Toman.

Místo zajímavých přednášek tak zůstala pachuť. Organizátor nalákal na slavnou sportovkyni a fanoušci se na ni hodně těšili. Pak se ale všichni vystupující lekli zájmu médií a akce se konat nebude. Místo vrcholu upřímnosti je tak na řadě vracení vstupenek.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy