Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Slávistický hrdina Lukáš Provod má doma žhavou volejbalistku: Přirozená krása a tělo jako z kamene

Lukáš Provod má doma krásnou partnerku.
Zdroj: Archiv Lukáš Provod / Archiv Petra Šafránková
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Hvězdný fotbalista Slavie, který rozhodl o výhře nad Leicesterem, Lukáš Provod (24) má štěstí nejen ve hře, ale také v lásce. Lukášova přítelkyně Petra Šafránková není jenom jeho fanynka číslo jedna, ale také se chlubí přirozeným půvabem a má stejně jako její hvězdný fotbalista blízko ke sportu.

Fotbalistu Lukáše Provoda si Slavia koupila v září roku 2019 z Plzně jako zajíce v pytli. Od té doby ale Lukáš dokazuje, že to byla trefa do černého. Důkazem je i čtvrteční vítězství nad Leicesterem, kde dal záložník Lukáš dle jeho slov svůj životní gól, díky kterému pomohl týmu Slavie k výhře a k účasti v osmifinále.

Životní výhra

Není to ale jediná výhra, které Lukáš dosáhl, tu životní totiž našel v partnerce Petře, která je jeho fanynka číslo jedna. Ta se chlubí nejen přirozeným půvabem, ale také vysportovanou postavičkou jako z kamene.

"My v tom měli jasno od začátku. Jsme hrdý na tebe, hrdý Lukáši," vzkázala s rodinou po vyhraném zápase Petra. Petra Šafránková se nechlubí pouze půvabem, ale také umem. Hraje závodně volejbal a se svým týmem již posbírala několik úspěchů. Lukáš má tedy nejen krásnou partnerku, ale také neustálou motivaci.

V galerii se podívejte, jakou kočku doma hvězdný fotbalista má.

Související články

Další články