Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Slávistický hráč si oblíbil slovo kámo: Simon Deli poprvé poskytl rozhovor v češtině

Zdroj: youtube
Rozhovor
Simon Deli (27),který pochází z Pobřeží slonoviny, je služebně nejdéle působícím hráčem fotbalového klubu Slavie. Je miláčkem slávistických fanoušků. Nyní na oplátku ukázal, že si jich váží a po zápasu se Spartou předvedl, jak mu jde učení českého jazyka.

Hráč Slavie Simon Deli, který se postupně vypracoval v klíčového člena obrany, se v televizním rozhovoru pro O2 TV Sport pěkně rozpovídal v češtině. "Ty vole, je to trošku těžký," snažil se Deli roztomile mluvit během oslav mistrovského titulu po utkání se Spartou, které skončilo skórem 2:1.

Simon Deli v ligové sezóně odehrál už 21 utkání, dokonce se s týmem Slavie účastnil i Evropské ligy. Rozhovor, který poskytl, byl jeho vůbec první v češtině a je třeba podotknout, že jeho snaha nebyla marná. Doslova při něm zářil. "Tenhle ročník byl trošku těžký, hrajeme proti dobrým týmům," popisoval Simon.

"Ale, kámo, máme double. To je moc důležitý, fanoušci mají radost. Nejlepší sezona," povídal rozjásaný Deli. Jeho kariéra u Slavie zatím rozhodně nekončí. Začátkem července ho totiž čeká Africký pohár národů, kde bude hrát v reprezentačních barvách. "Kámo, to bude nejlepší. Když vyhrajeme Africký pohár, bude to nejlepší, fakt," svěřoval se rozesmátý Simon, který bravurně zvládl svůj první rozhovor v češtině.

Související články

Další články