Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Slávisté bojují o Ligu mistrů: Tyhle krásné partnerky jim budou fandit v Edenu

Partnerky Slávistů: Tyhle kočky budou klukům fandit proti Ferencvárosi
Zdroj: Se svolením Boženy Kačaraby/Petry Šafránkové/Jany Tvrdíkové
+ Dalších 6 fotografií
Fotbal

Fotbalisté Slavie mají před sebou nelehký úkol. Večer se v Edenu střetnou s maďarským Ferencvárosem, se kterým Pražané v prvním zápase hraném v Budapešti prohráli 0:2. Slávisté se tak budou snažit odvracet debakl, který by je stál postup do další fáze v boji o Ligu mistrů. Za vítězstvím je z tribun poženou i jejich krásné partnerky.

Taras Kačaraba a Božena Kačaraba

Ukrajinský obránce Taras Kačaraba (26) přišel do Edenu z Liberce, za který ještě stále hostuje. Kačaraba tak vlastně bojuje o přestup a zatím lze říct, že kouči Jindřichu Trpišovskému svými výkony dokazuje, že do Slavie patří. Hráč se už navíc v Praze zabydlel i se svou krásnou ženou Boženou. Oslnivá Ukrajinka se věnuje modelingu, čemuž se při pohledu na ni nedá vůbec divit.

Ondřej Lingr a Lucie Hrabcová

Šikovný záložník s pořádně jedovatou střelou Ondřej Lingr (22) roste ve velkého hráče. Řada odborníků talentovanému hráči předpovídá velkou budoucnost. To jistě ráda poslouchá i jeho partnerka Lucie Hrabcová, která Lingra podporuje už od angažmá v Karviné, odkud fotbalista přišel do Slavie. Pohledná přítelkyně je Lingrovi oporou prakticky na každém zápase.

Ondřej Kolář a Jana Tvrdíková

Pořádně zajímavý románek ve Slavii rozjel brankář Ondřej Kolář (26), který uhnal dceru svého šéfa Janu Tvrdíkovou. I proto byl pár lehce nervózní, když šel s pravdou ven. „Šla jsem se přiznat. Je fakt, že jsem z taťkovy reakce měla trochu obavy. Nejdřív tomu nechtěl věřit, pak se smál. S chutí mi připomněl můj starší rozhovor, v němž jsem řekla, že nebudu randit s fotbalisty…,“ řekla dcera klubového bosse Jaroslava Tvrdíka. Nakonec ale oba požehnání dostali a i po roce jim to spolu klape.

Lukáš Provod a Petra Šafránková

Plzeňský odchovanec Lukáš Provod (24) má nejen čuch na asistence, ale také na krásnou partnerku. Po fotbalistově boku tak už nějakou dobu stojí neodolatelná Petra Šafránková. Toho, že s ní Provod zabodoval, si je samozřejmě dobře vědom. „Úspěch je skvělý až tehdy, když ho máte s kým sdílet,“ napsal před časem ke společné fotce po zisku mistrovského titulu. Provod do zápasu s Ferencvárosem ale nezasáhne, kurýruje totiž přetržený zkřížený vaz v koleni.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy