Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slávista Ondřej Kolář vlezl do jámy lvové: Sbalil devatenáctiletou dceru svého šéfa Tvrdíka

Slávista Ondřej Kolář vlezl do jámy lvové: Sbalil devatenáctiletou dceru svého šéfa Tvrdíka
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Láska v Edenu
Slávistická jednička v bráně Ondřej Kolář (26) má pro strach uděláno. Ukázalo se totiž, že si reprezentační gólman nabrknul dceru svého šéfa Jaroslava Tvrdíka, devatenáctiletou Janu. Půvabná slečna v rozhovoru pro Blesk přiznala, že měla zprvu obavy, jak bude táta reagovat, nakonec ale vše dopadlo dobře a pár dostal od fotbalového bosse vytoužené požehnání.

Ondřej se s Janou poznali poprvé před třemi roky, kdy do Slavie přišel jako posila z Liberce. "Známe se od začátku mého působení ve Slavii. Potkávali jsme se na společných akcích a snad od první chvíle jsme si tykali,“ vyprávěl Kolář pro Blesk. Oba byli tehdy zadaní, to se ale letos změnilo a nic jim nebránilo v tom, aby to spolu zkusili.

„První krok jsem udělal já, když jsem Janču pozval na kafe. Od té doby jsme se začali vídat více. Neumím přesně říct, při jaké příležitosti přeskočila jiskra, ale jsme spolu zhruba měsíc,“ řekl Kolář s tím, že jde pořád o čerstvou novinku.

Tvrdík tomu nechtěl věřit

Nebylo to ale tak jednoduché, jako se na první pohled může zdát. Jana je totiž dcerou slávistického bosse Jaroslava Tvrdíka, tedy šéfa Koláře. Logicky tak přišla chvíle, kdy musela s pravdou ven, a jak sama přiznává, nebyla si tátovou reakcí zrovna dvakrát jistá.

„Šla jsem se přiznat. Je fakt, že jsem z taťkovy reakce měla trochu obavy. Nejdřív tomu nechtěl věřit, pak se smál. S chutí mi připomněl můj starší rozhovor, v němž jsem řekla, že nebudu randit s fotbalisty...,“ přiznala Blesku mladá modelka. Tvrdík jí jako správný táta nechce stát v cestě za štěstím.

Spoluhráči nešetří vtípky

Poté ale přišel další ožehavý moment. To, když Kolář oznámil novinku svým spoluhráčům v kabině. „Nevím přesně, kdy to bylo, ale řekl jsem to klukům já sám po nějakém zápase. Vtípky na to samozřejmě jsou, je to neobvyklá situace. Ale jsme šťastní, to je nejdůležitější,“ dodal Kolář pro deník.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy