Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Slávik má další džob, kde mu budou blbky dávat: Jako porotce skončil, ale zase v Česku urval práci snů. Kde ho najdeme?

Ze slovenských gayů má u nás asi největší vliv ten nejchudší z nich - Jaro Slávik.
Zdroj: herminapress.cz

Pro Jara Slávika (38) v dalších připravovaných hudebních soutěžích není místo. Potom, co si loni nejznámější slovenský gay odseděl porotcování vedle Lucie Bílé (47) a Leoše Mareše (37) v soutěži Česko Slovensko má talent, ho letos v televizi neuvidíme. Zatímco Leoš přešel z Primy na Novu, kde bude moderovat Hlas ČeskoSlovenska, a Lucie si zajistila post porotkyně s velmi slušným honorářem v X Factoru, který Prima na jaře začne vysílat, Jaro dostal na porotcování od slovenské JOJky stopku.

Teď se mu ale podařilo získat nový džob, se kterým se Jaro hned musel pochlubit na Facebooku. "Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky a toho se držím, proto do této řeky vstupuju potřetí, jinými slovy, od prvního ledna 2014 se těším na možnost pracovat na správě práv nejtalentovanějších hudebních tvůrců dneška (včetně Bruna Marse, Will.I.Am., Robbieho Williamse atd.) v pozici česko-slovenského šéfa společnosti BMG. Myslím, že mnoho českých hudebních autorů tu najde svůj tvořivý domov," rozepsal se Slávik.

Plno lidí může po přečtení tohoto statusu skončit se spadlou čelistí, protože to vypadá, že je Jaro málem králem světového hudebního průmyslu, ale ve skutečnosti se má věc takhle. BMG se specializuje na správu práv k hudebním nahrávkám, dohlíží na platbu poplatků od rozhlasových stanic, reklamních společností či od internetových hudebních obchodů. Spravuje práva na více než milion skladeb včetně děl umělců jako Bruno Mars, Johnny Cash a Will.i.am., čili něco jako česká OSA (Ochranný autorský svaz), s jejímiž praktikami mnoho tvůrců nesouhlasí.

Šéfovat takové společnosti už jistě nebude tak velká zábava jako porotcování v talentových soutěžích a my jsme zvědaví, kdy se na místo asistentky ředitele bude hlásit Gábina Partyšová (35).

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy