Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Slávik ho odměnil zlatým bzučákem: Podívejte se, jak Matýsek rozdává radost dětem s rakovinou

+ Další 2 fotografie
Česko Slovensko má talent
V show Česko Slovensko má talent bylo k vidění už nespočet zajímavých vystoupení. Spoustu jich ale ještě uvidíte. V sobotním finále spatříte vystoupení loutky, která na pódiu díky svému majiteli doslova ožila. Úloha veselé postavičky jménem Matýsek je jasná. Má rozesmívat dětské tváře, které bojují se zákeřnými nemocemi.

Nejrůznější příběhy můžete spatřit v show Česko Slovensko má talent. Před porotu se tentokrát postavil Zdeněk Polach, který vystupuje s loutkou jménem Matýsek. Polac bravurně ovládá břichomluvectví, takže jeho loutka působí jako živá.

Matýsek má jasné poslání. Dělat dětské tvářičky, které bojují s nepřízní osudu, šťastnější. V minulosti se Polach s Matýskem zúčastnil Dne sportu a světel života proti rakovině. Jaro Slávik neváhal a odměnil ho za číslo zlatým bzučákem. Kromě jiného Polach vystupuje s loutkou na výletních lodích.

Na výstup veselé dvojice se nezapomeňte podívat už v sobotu ve velkém finále Česko Slovensko má talent.

Mohlo by vás zajímat

Další články