Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slávik děsil děti v Roudnici: V přestrojení za knížete pekel předstíral, že je DJ a hledá nové Talenty!

Do Roudnice si objednali Jara Slávika a místo něj přijel vládce pekel.
Zdroj: Facebook disco Freeland/Michal Novák

Jaro Slávik (38) v tom skutečně umí chodit.

V úspěšné snaze kapitalizovat svou slávu nabitou v televizi a hlavně ve filmech pro dospělé, Jaro objíždí diskotéky s programem DJ Talent show, která se tváří jako projekt, ve kterém porotce z televize hledá nové dýdžejské talenty, které proslaví, což je, vzhledem k faktu, jak Jaro pracuje se skutečnými vítězi televizních talentových show, čirá utopie.

V reálu se ale puberťáci určitě baví. Jaro z televize přijede, pustí cédéčko a předstírá dýdžejing. Následně nechá zbytek svého "setu" odehrát nebohé soutěžící a místního dýdžeje. Mezitím se fotí s rozvernými puberťačkami, kterými určitě "neslibuje", že když mu ukážou za místní sokolovnou svůj talent, tak je dostane do semifinále "Talentu".

Na roudnické diskotéce čekal ale teenagery pořádný šok. Namísto krásného Jara, známého z porna a televize, se dostavil Rasputin s bílým plnovousem, kterého si prý vyhazovači u vchodu spletli s otcem Furou, známou to postavou ze soutěže Pevnost Boyard.

Podle nepotvrzených informací musel dokonce Slávik u vchodu ukázat občanku a i potom byli vyhazovači v rozpacích, zda skutečně přijela celebrita z Bratislavy nebo bezdomovec ze Sokolova.

Slávik každopádně zásadně změnil image, otázkou je proč. Mladé holky sice na šedivé seladony letí, ale tohle už je trošku moc. Nebo málo? Co na Slávikův nový look říkáte?

Související články

Další články