Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Slavice Lucie Bílá to rozjela jako zamlada! Málem vysklila dobříšský zámek

Lucii doprovázel na klavír Petr Malásek.
+ Další 3 fotografie
Zpěvačka Lucie Bílá (50) předvedla, že vážně nepatří do starého železa. Fanoušky dokáže dostat do varu jako za mladých let, až si člověk říká, kde bere tolik energie. Při jejím vystoupení se až klepala okna na dobříšském zámku, kde vystupovala. Předvedla, že je stále jasnou královnou českého šoubyznysu.

V nedělní podvečer byla celá Dobříš na nohou. Na zámku totiž vystupovala Slavice Lucie Bílá (50), na kterou se třásly všechny generace lidí, co v městečku bydlí. A nelitovali, že na zámek přišli. Zpěvačka předvedla takovou show, za kterou by se nestyděla ani Madonna.

Lucka si obecenstvo nemohla vynachválit, sama Dobříš zbožňuje především pro rukavičkářský byznys, který jí je blízký díky tomu, že se sama vyučila jako dámská krejčová. To už ví jen málo lidí, že se takhle v mládí královna českých zpěvaček živila.

Ale Dobříš je jí blízký i díky své historii, zvlášť zámek, kde vystupovala, si oblíbila. Až se bála, aby ho nevysklila, když se do zpěvu pustila, tak se totiž začal celý otřásat v základech a okna se klepala, jako by to bylo jejich poslední tažení. Ale lidé byli jak v transu, při jejích hitech téměř omdlévali.

Agentura VDN Promo, která to celé zorganizovala, ukázala, že se právem považuje za továrnu na zážitky. Lucka totiž při tomto koncertu poprvé naživo zazpívala singl Hana ze stejnojmenného al­ba.

Mohlo by vás zajímat

Další články