Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Slaví ve stejný den: Michael Douglas (75) je stále elegán, jeho Catherine (50) nestárne

Slaví ve stejný den: Michael Douglas (75) je stále elegán, jeho Catherine (50) nestárne
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
výročí
Michael Douglas (75) a Catherine Zeta-Jones (50) společně slaví narozeniny. Michael po boku své lásky na svůj věk vůbec nevypadá a Catherine by i jako čerstvá padesátnice mohla konkurovat mladším kolegyním. Ani po letech od natočení svých největších filmových hitů neztratila jiskru a je stále tak krásná a smyslná jako dřív. Zkrátka je vidět, že láska, kterou si manželé navzájem dávají, jim nedovoluje stárnout.

Ačkoliv Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones mají doby své největší slávy už nepochybně za sebou, stále zůstávají jedním z nejikoničtějších párů Hollywoodu. Stejně jako například legendární čeští olympionici Dana a Emil Zátopkovi i oni sdílí společné narozeniny. Michael se narodil přesně o 25 let dříve než jeho žena, vedle které doslova omládl.

Michael Douglas svého času platil za idola dívčích srdcí. Je důkazem, že muži nestárnou, nýbrž zrají jako dobré víno, a i ve svých 75 letech vypadá skvěle. Nepodepsal se na něm ani boj se zákeřnou rakovinou, během něhož mu byla právě manželka velkou oporou.

Catherine Zeta-Jones jako by snad vůbec nestárla. Když se společně s manželem objevila na předávání cen Emmy, lidé nestačili zírat, jak skvěle vypadala. V červené róbě s vysokým rozparkem ukázala štíhlé nohy a svou krásou strčila do kapsy i o desítky let mladší kolegyně. Říká se, že šťastná žena je krásná žena a vypadá to, že Michael si svou lásku skutečně rozmazluje.

Na to, jak dnes herci vypadají, se podívejte v galerii.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy